Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

DIGI TV zahajuje prázdninovou akci – slevu 50 procent na úplně všechno!

Televizní operátor DIGI TV přichází s významnou prázdninovou akcí pro všechny nové zákazníky, slevou 50 procent na všechny programové balíčky po dobu 6 měsíců, a to jak u satelitní Nové DIGI TV, tak televize přes internet DIGI2GO. Například balíček MAXI internetové televize DIGI2GO, který obsahuje 88 kanálů, z toho 40 v HD kvalitě, včetně programů HBO, Cinemax a DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD tak stojí na půl roku jen 400 Kč měsíčně. Za půl roku s ním zákazníci ušetří 2397 Kč.

Zákazníci si mohou vybírat mezi programovým balíčkem MAXI a ZÁKLADNÍM balíčkem, ke kterému jsou na výběr ještě čtyři doplňkové balíčky – SPORT, EXTRA, HBO (popřípadě HBO GO) a od dubna též CINEMAX. Vedle toho je pro sportovní fandy k dispozici také samostatný balíček SPORT PLUS, který lze na prvních šest měsíců nyní pořídit za 175 Kč. Například u balíčku HBO dochází k zajímavé kombinaci slev a HBO tak DIGI TV nabízí za zcela bezkonkurenční cenu na trhu. Až do konce května získají noví zákazníci DIGI TV balíček HBO za akční cenu 149 Kč za měsíc, což při 50% slevě vychází na 75 Kč po příštích šest měsíců.

„Po úspěchu naší obdobné Vánoční akce jsme se rozhodli před blížícími se prázdninami 50% slevu na vše zopakovat, abychom umožnili další skupině našich potenciálních zákazníků získat přístup ke kvalitnímu a zábavnému televiznímu obsahu. Na DIGI TV najdou diváci atraktivní filmovou a seriálovou nabídku, dokumenty, pořady pro děti i exkluzivní sport v podobě nejvyšší anglické i španělské fotbalové ligy, tenisových turnajů ATP či seriálu bojových sportů Enfusion Live. Programová nabídka jak satelitní Nové DIGI TV, tak televize přes internet DIGI2GO je koncipována tak, aby si z ní vybrala celá rodina,“ říká výkonný ředitel DIGI CZ Vladimír Rusnák. „Prázdninová slevová akce platí do odvolání,“ doplňuje.

S televizí přes internet DIGI2GO, může celá rodina sledovat různé programy až na čtyřech zařízeních od klasické televize, přes počítač a tablet až po chytrý telefon. Každý si vybere program, který mu vyhovuje, takže nehrozí spory o televizní ovladač. Pro zákazníky ale zůstává atraktivní i satelitní televize Nová DIGI TV, která znamená jistotu příjmu signálu i v zónách s horším pokrytím internetem a rovněž nabízí řadu moderních funkcí. Prázdninová slevová akce je proto určena také pro nové zákazníky satelitní televize, a zároveň pro zájemce o obě služby. Televizi přes internet si pro její nesporné výhody totiž stále častěji pořizují i zákazníci satelitní televize, kteří současně čerpají benefity obou způsobů příjmu televizního signálu.

Dnes už navíc nejde jen o kvalitní obsah na desítkách televizních kanálů, ale také o moderní funkce, které obyčejná pozemní televize nemá: internetová DIGI2GO umožňuje například zpětné přehrání jakéhokoliv programu odvysílaného za poslední tři dny, nahrání 30 hodin pořadů s jejich uchováním až na 30 dní nebo pozastavení pořadu či posun na jeho začátek jedním kliknutím. Televize DIGI2GO funguje na jakémkoli dostatečně kvalitním internetovém připojení, bez ohledu na jeho poskytovatele.

Aby nový zákazník mohl získat 50procentní slevu na jakýkoliv programový balíček z nabídky DIGI TV na prvních šest měsíců, musí si je objednat spolu se satelitní Novou DIGI TV nebo internetovou DIGI2GO zavoláním na zákaznickou linku 533 427 533 nebo objednat na cz.digi.tv/leto. Zákazníci též mohou spolu s objednávkou televize získat za akční cenu 299 Kč neomezený tarif LAMA Mobile s 1 GB dat.

Ceny programových balíčků DIGI TV v rámci prázdninové slevy 50 procent na půl roku

O DIGI CZ

Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize pod obchodní značkou Nová DIGI TV a internetové televize DIGI2GO. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. Služba DIGI2GO je podle nezávislého hodnocení Cnews.cz nejlepší televizí přes internet na českém trhu. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.

Digi CZ

Written by:

Published on: 19.5.2017

Filled Under: tiskové zprávy

,