Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Vypočítejte si, na kolik vás vyjde cesta autem v nové české aplikaci!

Čeká vás dlouhá cesta autem na dovolenou, nebo se chystáte přes prázdniny cestovat? Nová aplikace pro mobilní telefony se systémem Android s názvem Výpočet spotřeby a ceny paliva vám umožní snadno a rychle spočítat si, na kolik vás cesta vyjde. Díky ní tak můžete mít své finance pod kontrolou a na pár kliknutí si zjistit, kolik vás daná cesta bude stát a kolik paliva se spotřebuje.

Aplikace pomáhá také těm, kteří se snaží při cestování ušetřit. Můžete si spočítat, na kolik vás cesta vyjde a poté se rozhodnout, zda pro vás není výhodnější cesta MHD.

Nová česká aplikace je takřka bez reklam, svižná a samotný výpočet probíhá velice jednoduše. Stačí zadat průměrnou spotřebu vozu, cenu paliva a délku trasy, která vás čeká. Aplikace přitom podporuje možnost zadání ceny v nejpoužívanějších měnách, časem přibude možnost přidání vlastní měny a dle autora aplikace i přepočet cizí měny na koruny.

Aplikace po zadání vstupních dat vypíše cenu za kilometr, celkovou cenu paliva a kolik paliva se spotřebuje. Díky znalosti celkové ceny paliva můžete snadno rozpočítat náklady i na ostatní cestující. Údaj o množství spotřebovaného paliva vám pak dá představu o tom, kolik jej musíte mít v nádrži, abyste se nemuseli zastavovat po cestě na benzínce. Tento údaj vám pomůže ušetřit pár korun například při cestě přes dálnici.

V neposlední řadě pomůže také podnikatelům a firmám ve zjištění nákladů na cestu k zákazníkovi, díky čemuž pomůže efektivněji a přesněji zjistit, kolik si za cestu naúčtovat.

Aplikaci Výpočet spotřeby a ceny paliva naleznete v obchodě Play.

Written by:

Published on: 30.6.2019

Filled Under: vychytávky

, , ,