Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Xerox na veletrhu drupa 2012

Prezentace společnosti Xerox se na veletrhu drupa 2012 zaměří na technologie digitálního tisku, které tiskařům pomohou posunout své podnikání na zcela novou úroveň ziskovosti.

Tiskovou konferenci společnosti Xerox, která proběhne 3. května, zahájí Ursula Burns, CEO společnosti Xerox. Klíčovým sdělením budou novinky a vize pro oblast digitálního produkčního tisku.

Digitální destinace pro účastníky veletrhu

Stánek společnosti Xerox bude umístěn v hale 8b a nabídne kompletní řadu digitálních strojů od tiskáren Xerox Colour 550/560 až po produkční systémy Xerox CiPress™ 500. Návštěvníci se mohou těšit i na ukázky reálného použití nástrojů pro rozvoj podnikání v oblasti digitálního tisku a zvýšení efektivity.

Co dalšího bude pro návštěvníky připraveno na stánku?
Interaktivní informační materiály ukážou návštěvníkům, jak co nejlépe prodávat a produkovat profitabilní tiskařské projekty jako například marketingové materiály, fotoprodukty, transakční promo, direkt maily, knihy, uživatelské příručky nebo tiskové zakázky, které kombinují digitální a offsetový tisk.
Zákazníci společnosti Xerox z celého světa se podělí s návštěvníky o své zkušenosti s technologiemi Xerox, které pomáhají oživit jejich podnikání.
Software společnosti XMPie představí efektivní řízení komunikace, tvorbu a správu personalizovaných marketingových nebo webových portálů pro tisk a vícekanálovou komunikaci 1:1. Vývojáři XMPie, zákazníci i partneři se se všemi návštěvníky stánku podělí o své zkušenosti z praxe.
Nástroje pro práci se sociálními médii, které pomohou tiskařům vytěžit pro propagaci svého podnikání maximum z blogů a sociálních sítí Facebook, Twitter nebo LinkedIn.
Každý den proběhnou speciální představení Cirque du Soleil®. Xerox je hrdým sponzorem turné Cirque du Soleil a oficiálním poskytovatelem kancelářského vybavení a technologií pro zpracování dokumentů.

Kongres členů globální partnerské sítě

Několik stovek poskytovatelů tisku z celého světa se sejde během kongresu partnerské sítě Xerox Premier Partners Global Network, na kterém se budou moci zúčastnit řady zajímavých prezentací a navázat nové kontakty s předními experty odvětví.

„Drupa 2012 je pro Xerox příležitostí navázat bližší spolupráci s poskytovateli tisku a pomoci jim lépe využít vzrůstající popularity digitálního tisku,“ řekl Jeffrey Jacobson, prezident divize globální grafické komunikace společnosti Xerox. „Neustále sledujeme vývoj trhu, abychom mohli zákazníkům pomáhat s vybudováním udržitelného a výdělečného podnikání. To pro nás znamená komplexní nabídku hardware, software a konzultantských služeb. Náš stánek bude proto reprezentovat tuto vizi, neboť chceme být tiskařům vždy plně k dispozici.“

Spojte se s Xeroxem

Nejnovějších události z veletrhu drupa 2012 bude možné sledovat na sociálních sítích s využitím hashtagů #xeroxdrupa nebo #drupa. Informace společnosti Xerox z veletrhu naleznete také na adrese www.xerox.com/drupa.

Xerox je přední světová společnost působící v oblasti řízení obchodních procesů a správy dokumentů s ročním obratem 22,5 miliardy USD. Široké portfolio technologií a služeb nabízí zákazníkům takovou míru podpory, díky které se mohou plně věnovat svému podnikání. Společnost Xerox dodává špičkové nástroje správy dokumentů a technologie pro produkční tisk, dále pak služby, software a originální spotřební materiál pro marketingovou a obchodní komunikaci i běžný kancelářský tisk. Prostřednictvím společnosti ACS, která je součástí firmy Xerox od února 2010, nabízí také široký outsourcing obchodních procesů a IT služeb, včetně zpracování dat, řízení lidských zdrojů, podpory procesů v oblasti financí a služeb nebo řízení vztahů se zákazníky, a to jak pro komerční firmy, tak i pro státní správu. 134 tisíc zaměstnanců společnosti Xerox pečuje o zákazníky ve více než 160 zemích světa. Více informací o společnosti Xerox naleznete na www.xerox.cz

Written by:

Published on: 3.3.2012

Filled Under: tiskové zprávy