Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Recenze: Logitech LS21

Logitech LS21 jsou na pohled docela líbivé reproduktory. Sada se skládá z malého a lehkého subwooferu, 2 reproduktorů a „dálkového ovládání“ na drátku, na kterém najdete ovládání hlasitosti, tlačítko pro zapnutí/vypnutí a v neposlední řadě také konektor na 3,5mm Jack.
Jak už tabulkové hodnoty napovídají, co se týče výkonu není to nic světoborného. Subwoofer od LS21 při největším výkonu se jen tak tak vyrovná starším X-230 při nejnižším výkonu. Kvalitu zvuku bych přirovnal k trochu lepším reproduktorům od notebooku. Žádný hudební požitek rozhodně nečekejte a při připojení k televizi si asi nejednou budete říkat „Potřebuju je tam vůbec?“ a opravdu asi potřebovat nebudete nové televize mají podle mě stejně dobré, ne-li lepší reproduktory integrované přímo…
Zvuk je plochý, bez basů. Pokud jste ale jeden z těch lidí, co poslouchají hudbu z reproduktorů mobilu a jste na chrchlání místo zvuku zvyklí, pak by to pro vás mohlo být takové první setkání s hudbou.
Pokud o nich uvažujete i pouze jako o druhých do domácnosti k občasnému poslechu, pořád nevidím jediný důvod nepočkat ještě chvíli a nepřidat si 3 – 4 stovky na něco pořádnějšího.

Kabeláž je nesmírně složitá, obsahuje ke všemu snad dva drátky… To teď přeháním, ale je jich tam nepřiměřeně hodně.  Minimálně takových 7 jich tam bude, při jejich instalaci si tak budete chytat nervy, že nevíte, od čeho který je a budou se vám motat.

Jak říkám, až na ucházející vzhled na nich nevidím žádný důvod k jejich koupi.

Cena s DPH: 699 Kč

Satelity:
Velikost měničů: 2″ (5,1 cm)
Výkon: 2 x 1,5 W RMS
Velikost: 145,9 x 84,9, x 81,7 mm

Subwoofer:
Velikost měniče: 4″
Výkon: 4 W RMS
Velikost: 190 X 140 X 178 mm

Ohodnocení: 2/10

Written by:

Published on: 3.4.2012

Filled Under: Hlavní strana, recenze