Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Získejte kompletní a podrobná data o Vašem Facebook účtu

Že o nás Facebook ví úplně vše víme již delší dobu. V minulosti šlo přes jistý formulář na facebooku získat přístup ke všemu, co o Vás facebook věděl. Bohužel před  čtvrt rokem facebook tuto možnost zrušil. Nestíhal totiž vyřizovat všechny žádosti a posílat poštou CD s daty žadatelů. Proto se rozhodl k možnosti si tyto všechny citlivé informace stáhnout přímo z menu FB účtu.

Soubor s vašimi daty si můžete vyžádat v nastavení účtu -> obecné a dole je šedým zamaskované pole „Stáhněte si soubor se svými daty z Facebooku“. Dále pak klikněte na získat rozšířený archív (viz obrázek výše). Facebook po Vás bude několikrát chtít Vaše heslo na ověření, že se jedná o Vás. Až si tím bude jistý, pošle Vám mail přes který si soubor s Vašimi daty můžete stáhnout. Po stažení a rozbalení souborů jsem nemohl uvěřit vlastním očím! Oni ví úplně vše! Počínaje zobrazením Vašeho data narození, přes IP adresu a čas přihlášení a odhlášení k účtu až po informace o Vašem vztahu!

Když jsem si pročítal svá data, zjistil jsem věci, které kdyby se dostali do rukou cizích osob by mohly být nanejmíň nepříjemné. Podle dat by se dala sestavit mapa s výčtem míst, kde se pohybujete nejčastěji, nebo zjistit, s kým komunikujete. Zkrátka facebook je zlo a je potřeba se ho stranit. Po tom, co jsem zjistil, jaké informace o mě facebook uchovává si zruším svůj účet a již nikdy na tento server nepůjdu.

Written by:

Published on: 13.4.2012

Filled Under: Hlavní strana, návody, novinky, sociální sítě