Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Facebook mění vzhled galerií

Facebook dnes představil novou fotogalerii. Žádné zásadní změny se nestaly, jde pouze o estetické úpravy a přidání pár vychytávek. Po těchto úpravách může být vaše galerie přehlednější.

Mnohé zaujme funkce zvýraznění. Jde o to, že si označíte fotografii, která bude větší, než ostatní a upoutá tak na sebe více pozornosti – toho docílíte kliknutím na hvězdičku ve své fotogalerii.

Vedle obrázku hvězdičky je také symbol představující tužku. Pokud na ni kliknete, budete moci přidat umístění fotografie, její datum pořízení a to vše bez toho, aniž byste museli mít fotografii otevřenou.

Další novinkou je přidávání komentářů a tzv. „Lajkování“  také bez potřeby mít zobrazenou fotku v plné velikosti.

Od tohoto vylepšení si Facebook slibuje hlavně lepší přehlednost galerií a dává tak možnost svým uživatelům zvýraznit jejich fotografie. O tom, zda Vaše galerie bude přehlednější musíte posoudit sami.

S touto aktualizací bude Váš Facebook profil vypadat třeba takto (všimněte si také panelu, kde si můžete zvolit, zda chcete zobrazit pouze fotografie s Vámi, všechny fotky, nebo veškerá alba):

 

Tip: Zaujala Vás některý z vtipných obrázků? Prohlédněte si je v sekci „IT VTÍPKY“, nebo na našem Facebooku.

Written by:

Published on: 29.9.2012

Filled Under: Hlavní strana, sociální sítě