Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Nový školní rok s dotykovými notebooky Lenovo

Praha, 13. srpna 2013 – Společnost Lenovo představuje stylové novinky s dotykovým ovládáním, které upoutají pozornost nejen těch školou povinných. K novým zařízením, která se pyšní elegantním designem a zajímavým zpracováním, patří notebooky IdeaPad S400 touch a IdeaPad S210 touch. Kromě notebooků je však na našem trhu dostupný i 7palcový tablet IdeaTab A1000, který zaujme jak děti, tak i jejich rodiče.

Lehký a tenký IdeaPad S210 touch

Nový mini-notebook IdeaPad S210 touch je ideálním společníkem do školy i na cesty. Jeho širokoúhlý 11,6palcový displej umožňuje dotykové ovládání až deseti prsty najednou. Díky tomu si uživatelé mohou jednoduchými gesty vedenými po obrazovce prohlížet obrázky, malovat nebo procházet webové stránky. Novinka, která bude k dispozici na začátku školního roku, se může pochlubit atraktivním vzhledem v černé a bílé barvě, takže zaujme kluky i holky. Navíc nabízí vysoký výkon a řadu užitečných funkcí, které usnadňují práci na počítači. Určitě potěší i svými kompaktními rozměry. Mini-notebook je tenký pouhých 22,3 mm a váží jen 1,4 kg. Dostupný bude za cenu začínající na 9 999 Kč s DPH.

Stylový IdeaPad S400 touch

Stylový notebook IdeaPad S400 touch je perfektním zařízením pro všechny, kteří hledají lehký a tenký notebook a zároveň požadují solidní výdrž baterie. Jeho šarmantnímu vzhledu a metalickému povrchu příjemnému na dotek odolá jen málokdo. IdeaPad S400 touch umožňuje přesné psaní díky klávesnici s ergonomicky tvarovanými klávesami, takže zpracovávání esejí a seminárních prací s ním bude hračka. Ovládat jej však lze i dotyky, což velmi usnadňuje práci v uživatelském rozhraní Windows 8. Dostupný je v tmavě hnědé barvě za cenu od 10 999 Kč s DPH.

Hudební IdeaTab A1000

Horkou novinku v řadě tabletů společnosti Lenovo IdeaTab A1000 využijí především mladí aktivní uživatelé pro poslech hudby, hraní jednoduchých her nebo surfování na internetu. 7palcový tablet s ergonomicky tvarovaným povrchem nabízí dokonale vyladěný zvuk a obraz s živým podáním barev. Díky malým rozměrům se vejde i do kapsy u bundy nebo do malé kabelky. Dlouhá výdrž na baterii a hmotnost pouhých 350 g z něj vytváří vysoce mobilní zařízení, které je snadno použitelné na různých místech. Tablet je dostupný v černém a bílém barevném provedení za cenu 3 299 Kč s DPH.

Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku:www.facebook.com/lenovocz.
O společnosti Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 34 miliard USD, je největší výrobce počítačů na světě a lídr v PC Plus éře, který poskytuje uživatelům ve více než 160 zemích špičkové produkty a služby postavené na moderních technologiích. Lenovo patří celosvětově k lídrům v oboru, a to díky zaměření na výzkum, vývoj, inovace a kvalitu. Uživatelům nabízí kvalitní služby a produkty s bezpečnostními nástroji a uživatelsky přívětivými technologiemi. Vedle etablované řady business notebooků ThinkPad rozšířilo Lenovo své portfolio také o řadu IdeaPad, určenou převážně domácím uživatelům. Tyto notebooky nabízí špičkové technologie ruku v ruce s čistými liniemi, lehkostí a moderním designem. Lenovo má ve své nabídce i All-in-One počítače ThinkCentre a IdeaCentre, pracovní stanice, servery a řadu dalších počítačových doplňků. Hlavní výzkumná centra společnosti Lenovo se nachází v japonském Yamatu, čínském Pekingu, Šanghaji a Šenzenu a v americkém Raleighu. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.

Written by:

Published on: 19.8.2013

Filled Under: tiskové zprávy