Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

TappyTaps spouští půjčovnu pro vývojáře mobilních aplikací

Nezávislé vývojářské studio TappyTaps se rozhodlo podpořit vývojáře v Česku a spouští bezplatnou půjčovnu zařízení. V nabídce jsou jak mobilní telefony od firmy Apple (např. kompletní řada iPhone od první generace až po nejnovější iPhone 5S), tak i slušný počet Android telefonů a tabletů. Kromě zařízení, která jsou v ČR celkem běžná, zde nalezneme i exotičtější kousky. Hodinky Pebble nebo Gear Live, robotický dock Galileo, Google Chromebook Pixel či brýle virtuální reality Card Board nejsou v Česku zatím běžně ke koupi, přesto jsou potencionálně zajímavé pro tvůrce aplikací.

„Jelikož vyvíjíme aplikace pro zákazníky z celého světa, musíme neustále sledovat nejnovější trendy v oblasti mobilních zařízení. Díky tomu kupujeme a zkoumáme většinu zajímavých gadgetů, které se objeví v USA na trhu“, říká Jindřich Šaršon, spolumajitel TappyTaps. „Většinu těchto zařízení nepotřebujeme mít neustále k dispozici, rádi bychom je proto nabídli na vyzkoušení dalším vývojářům“.

Seznam dostupných zařízení je uveden na stránce půjčovny, většinu je možné půjčit absenčně na 14 dní, některé jsou zapůjčovány pouze prezenčně a je možné je vyzkoušet na místě. Vypůjčení probíhá osobně v kancelářích TappyTaps v Hořicích.

„Vzhledem k tomu, že jsme si většinu zařízení osahali i z vývojářského hlediska, předáme zájemci o zapůjčení i základní know-how, které mu ušetří čas (např. potřebné knihovny apod.).“, dodává Šaršon.

Odkazy:

Written by:

Published on: 30.7.2014

Filled Under: tiskové zprávy