Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Víme, kdy Microsoft vypustí Windows 10 do světa

Jak už to ve světě technologií bývá zvykem, úniky tajných informací jsou takřka na denním pořádku. Ne jinak je tomu u jedné z největších technologický firem, Microsoftu. Ten, jak určitě všichni víte, plánuje vydání finální verze Windows 10. Kdy by k zahájení prodeje mělo začít ale Microsoft sám neřekl.

Windows_Product_Family_9-30-Event-741x416

 

Za nynějším únikem informací není nikdo z Microsoftu, nýbrž generální ředitelka AMD, Lisa Su. Ta novinářům řekla něco o plánech na zbytek roku a při té příležitosti padla řeč i na Windows 10. Ten by, dle jejich slov, měl být připraven na období, ve kterém se žáci škol připravují na návrat do lavic a logicky si tedy kupují nová zařízení na studia. Lisa Su se přiklání ke konci července, nicméně dodává, že někteří výrobci jej nestihnou ještě před začátkem školního roku implementovat do svých počítačů.

Microsoft stále tvrdí jen to, že nový systém přijde v létě a dostupný bude pro 190 zemí v 111 různých jazykových mutacích. Samotný operační systém je ve fázi závěrečného testování, kterého se v rámci programu Insiders účastní miliony uživatelů na celém světě.

Více informací, včetně představení nového prohlížeče Spartan, bychom se měli dočkat na konferenci Build, která se koná 29. dubna a potrvá až do 1. května.

Written by:

Published on: 23.4.2015

Filled Under: Hlavní strana, novinky, Windows 10

, , ,