Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Lenovo A7000: užijte si zvuk jako na Rock for People

Praha, 14. května 2015 – Léto fandí cestování, festivalům, hudbě a zábavě. Lenovo proto před příchodem hlavní festivalové sezóny představuje nový přírůstek do své nabídky chytrých telefonů. Tím je Lenovo A7000, který do Čech jako první smartphone přináší technologii prostorového zvuku Dolby Atmos. S tímto telefonem budou mít uživatelé pocit, že hudba doslova proudí kolem nich už během cesty na hudební festivaly.

Lenovo A7000_zluty_a

Skvělá hudba, ještě lepší zvuk

Lenovo A7000 je zkrátka ideální volba pro všechny, kteří od svého telefonu očekávají kvalitní hudbu vždy a všude. Technologie Dolby Atmos nabídne inovovaný prostorový zvuk, se kterým budou mít hudební fanoušci pocit, že se ocitli přímo na koncertu své oblíbené kapely. Skvělou atmosféru a hudební zážitek z velkých festivalů, jako je Rock for People, si tak s tímto telefonem můžou uživatelé připomenout i po návratu domů.

Jen skvělý zvuk ale k zábavě nestačí. Kromě kvalitního zážitku z hudby dopřeje Lenovo A7000 svým uživatelům také neopakovatelný zážitek při sledování filmů a videí. Se svým 5,5palcovým HD IPS displejem je totiž tento telefon určený hlavně pro zábavu a potěší ty, kteří chtějí výjimečný multimediální smartphone, který nebude stát moc peněz a zároveň je nabitý funkcemi.

Pod povrchem displeje se skrývá silný osmijádrový procesor, který neoplývá pouze vysokým výkonem, ale také nízkou spotřebou, která prodlouží výdrž na baterii. Přidejte k tomu výkonnou grafickou kartu ARM, 2 GB RAM a nejnovější verzi operačního systému Android 5.0 Lollipop a máte telefon, který vás zabaví při čekání ve frontách i v pauzách mezi koncerty.

Lenovo A7000

Vysokým výkonem to teprve začíná

Pro skutečný zážitek z multimediálních funkcí je vysoký výkon určitě nejdůležitější. Jenže tam pravá zábava teprve začíná. Připojení 4G LTE zvládne rychlé načítání online videí, poslech hudby nebo hraní multiplayerových her úplně plynule a bez čekání. Pokud si tedy ještě před koncertem svojí oblíbené kapely budou chtít fanoušci přehrát některý z jejích videoklipů, nemusí se bát dlouhého čekání.

Chytrý telefon Lenovo A7000 kromě těchto vychytávek nabídne také funkce pro úsporu energie, díky kterým bude mít smartphone dostatek energie na celé dny. V kombinaci s kvalitním předním 5MPx selfie fotoaparátem a zadním 8MPx fotoaparátem je jasné, že žádná důležitá událost na festivalu ani po něm uživatelům neunikne. Telefon je navíc skvěle propojený se sociálními sítěmi, takže se o  neopakovatelných zážitcích dozvědí kamarádi a známí prakticky okamžitě.

Nový smartphone Lenovo A7000 si mohou návštěvníci hudebního festivalu Rock for People prohlédnout a vyzkoušet v chill out zóně Lenovo na začátku června v Hradci Králové nebo o měsíc později v Plzni. 15% slevu na vstupenky je možné získat při zakoupení produktu Lenovo od 20. dubna do 3. července 2015 a registraci nawww.lenovo.cz/RFP15. Více informací o festivalu je k dispozici na www.rockforpeople.cz.

 

Cena a dostupnost

Lenovo A7000 bude u vybraných internetových prodejců dostupný od poloviny května za výhodnou cenu od 4 999 Kč s DPH. Jako dárek obdrží navíc každý zákazník kryt telefonu, ochrannou fólii displeje a sluchátka, které jsou již součástí balení.
Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku:www.facebook.com/lenovocz. Informace o Lenovo teamu pak naleznete na www.lenovoteam.cz. Nově byly spuštěny stránky www.thinkserver.cz, které přinášejí nabídku serverů společnosti Lenovo.

Written by:

Published on: 26.5.2015

Filled Under: tiskové zprávy