Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Předání cen vítězům soutěže „Hokejový kvíz“

Společnost Huawei pokračuje ve své kampani s jasným cílem, přesvědčit potenciální kupce o „cool“ produktech v jejich nabídce, podle všeho nese své ovoce. Uživatelé zařízení i zisky rostou firmě raketovým tempem o desítky procent. Po oznámení partnerství (16. března 2015) s Českým svazem ledního hokeje pro nadcházející reprezentační sezónu, tady máme další vstřícný krok k fanouškům sportu s pukem.

Tentokrát se firma z čínského Šen-čenu rozhodla věnovat ceny do soutěže „Hokejový kvíz“ pořádanou ČT. Soutěž byla založena na prověření vaší paměti (nebo schopností googlit) na situace z historických mistrovství světa. Každý den od 20. 4. do 17. 5. bylo možné vyhrát jeden mobilní telefon Huawei G7.

Jelikož MS 2015 před pár dny skončilo, nastal dnes nejvyšší čas na vyhlášení! Slavnostní předání cen vítězům proběhlo v Žižkovské věži na Praze 3. Po akreditaci v přízemí pěknými hosteskami, jsem se vydal výtahem vstříc výšinám. Malé prostory byly rychle zaplněny mnoha lidmi z médií a také 28 šťastlivci. Já mezi nimi bohužel nebyl, ale aspoň z pohledu novináře jsem si mohl trochu prohlédnout krásné, nedávno zrekonstruované, interiéry druhé nejošklivější budovy světa.

DSC_9960

Celou akci výborně moderoval Petr Cerha (Nasty, Evropa 2), hlavním lákadlem byl ale samozřejmě Jaromír Jágr. Ten je už nemalou chvíli oficiální tváří společnosti Huawei a směje se na vás s telefonem snad za každým rohem v metru. Během předávání došlo hned k několika vtipným momentům, například když si dva z výherců dorazili pro telefon v hokejovém dresu. Jak jinak než s Jágrovými čísly a barvami. O ty další se postaral Nasty se svým beatboxem.

DSC04683

Po skončení ceremonie nastal čas pro hromadné interview, do kterého jsem se žádnou svou otázkou nezapojil. Zaznělo ale spousty zajímavých dotazů a některé jsem pro vás nahrál. Video je trochu roztřesené, neměl jsem stativ a ruka mi trčela asi ve 2.5 metrech aby vůbec přes tu masu lidí bylo něco vidět :-))

Vyjádření Jaromíra Jágra k nesportovnímu odchodu sborné 

 

Závěr události proběhl stylově předáním podepsaného dresu generálnímu řediteli společnosti Huawei Technologies pro Českou republiku, Radoslawu Kedziovi. Jágr na něj napsal: „Díky za skvělou spolupráci“ a připojil svůj podpis.

DSC04702

 

Podpisy a selfíčky dnes muž s číslem 68 na zádech vůbec nešetřil, snažil se vyhovět všem žádostem. Někteří si dokonce nechali originálně podepsat telefon, jež jim pár minut předtím předal.

DSC04710
Všichni výherci budou v následujících dnech ještě jednou automaticky kontaktováni na mail. Jeho obsahem budou oficiální fotky z akce.

 

Written by:

Published on: 20.5.2015

Filled Under: Hlavní strana, mobil, novinky

, , , , , ,