Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Zlomyslný fórek s mezerou

Odešel váš kamarád kolega na chvíli pryč a nechal otevřenou stránku s přihlašováním? Výborně, je tedy čas na malý, ale zlomyslný fórek! Nefunguje sice na všech webech, ale na těch ostatních může potrápit na dlouhé minuty. Zároveň se hned na začátku omlouvám všem napáleným, zkuste se nad to povznést, nebo napalte někoho dalšího… :-D

Celý fígl spočívá v nastrčení mezery na začátek, nebo v případě, že je adresa už předvyplněná, na konec loginu. Stránky jež nemají ošetřené vymazání těchto mezer vám totiž oznámí, že takový login vůbec neexistuje. Když se mi to jednou stalo náhodou u emailu, málem jsem chytl infarkt. :-D

zakerna-mezera

Také se může stát, že oběti vyskočí hláška, že zadala špatné uživatelské jméno nebo heslo. Uživatelské jméno ale zůstane předvyplněné – samozřejmě s naší zlomyslnou mezerou. Nešťastník si zresetuje heslo a vše jde zkusit znovu. Ejhle… stále nic!

Po pár minutách ho napadne obnovit stránku a tím pravděpodobně problém vyřeší. U stránek kde si dali vývojáři záležet s UX se ale mezera samozřejmě sama smaže. Jako u všech těchto vtípků, i tady potřebujete notnou dávku štěstí.

Written by:

Published on: 20.5.2015

Filled Under: Hlavní strana, IT Vtípky