Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Nové notebooky Lenovo určené pro ty, kteří milují jednoduchost

Společnost Lenovo na konferenci Lenovo Tech World představila nové notebooky pro domácí uživatele Lenovo Z51 a IdeaPad 100. Tyto nové notebooky jsou ideální pro uživatele, kteří oceňují jednoduchý a funkční design a poskytnou jim dostatečný výkon, ať už potřebují vytvářet a upravovat obsah, nebo chtějí plně vybavené multimediální zařízení pro poslouchání hudby a sledování videí.

Lenovo Z51 – multimediální stanice pro milovníky hudby a filmů

Nový 15palcový notebook Lenovo Z51 představuje jak domácí zábavní centrum, tak i výkonnou pracovní stanici. Díky ohromujícímu Full HD displeji, volitelné dedikované grafice AMD a do děje vtahujícímu audio systému Dolby Home Theater DS 1.0 pro čistý zvuk a ostré vizuální efekty je ideální pro přehrávání videa, stahování hudby a hraní her.

Lenovo Z51 přichází s pokročilou technologií WiFi 802.11 a/c pro rychlejší surfování na internetu a přehrávání či stahování obsahu s až trojnásobnou rychlostí v porovnání s běžnými notebooky. Notebook navržený s důrazem na produktivitu může být poháněn nejnovějšími procesory Intel Core i7 a jeho datové úložiště dosahuje kapacity až 1 TB. Nový model Lenovo Z51 se umí také odlišit díky svým barevným provedením v ebenově černé, křídově bílé a karmínově červené.

Revoluční 3D kamera Intel RealSense v novém Lenovo Z51

Lenovo Z51 nabízí také volitelnou 3D kameru Intel RealSense. Díky senzoru barev a hloubky s plným 1080p rozlišením umožňuje revoluční 3D kamera notebooku vnímat a zachytit obrazovou hloubku stejně jako lidské oko. Uživatelé mohou skenovat objekty pro 3D tisk, hrát 3D hry, nebo používat gesta pro ovládání notebooku. Zákazníci mohou zároveň využívat realističtější videokonference se změnou pozadí a sdílením obsahu.

Lenovo IdeaPad 100 – ideální notebook nabitý nejdůležitějšími funkcemi

Společnost Lenovo vytvořila základní notebook IdeaPad 100 pro zákazníky, kteří potřebují pouze ty nejnutnější funkce, jako je například surfování na internetu, vytváření obsahu a správa seznamů. Notebook je vybaven až procesorem Intel BayTrail‑M N3540, pevným diskem s kapacitou až 500 GB a integrovanou grafikou Intel. Nový IdeaPad 100 zvládne až 4 hodiny v chodu bez nutnosti připojení k elektrické síti, takže uživatelé mohou pracovat, prohlížet webové stránky a sledovat videa s minimálním přerušením. Se svou tloušťkou pouhých 20,2 mm u 14palcového a 22,6 mm u 15palcového modelu, vypadá tenký IdeaPad 100 v barvě ebenové černi velmi elegantně. Nový IdeaPad 100 je navíc dostupný za příznivou cenu.

Cena a dostupnost

Nový 15palcový notebook Lenovo Z51 bude na českém trhu k dispozici od července za cenu začínající na 17 999 Kč včetně DPH. Lenovo Z51 s  3D kamerou Intel RealSense bude v nejvyšší konfiguraci dostupný za cenu 27 999 Kč včetně DPH.

Nové 14 a 15palcové notebooky Lenovo IdeaPad 100 budou u nás k dispozici v červenci. Jejich cena bude začínat na 8 999 Kč včetně DPH.

Written by:

Published on: 25.6.2015

Filled Under: tiskové zprávy