Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Chcete nakupovat na Steamu, ale nemáte kartu? Nevadí, zkuste Napku!

Herní komunita zažívá neskutečný nárůst příznivců, důkazem tomu jsou i sledovanosti let’s playerů na YouTube. Společnosti zabývající se vývojem a distribucí her o tom samozřejmě ví, proto taky Steam pořádá Humble Bundle a podobné časově omezené výprodeje.

Jenže je tu jeden háček, kdo má na hraní her čas? Pracující člověk s rodinou těžko, cílová skupina se tedy týká zhruba lidí v rozmezí 13 – 25 let. Platba za hru přes složenku či SMS zní, jak asi uznáte, značně komicky. Jak ale nakoupit hru zlevněnou z 50 na 7 €, když je potřeba zaplatit kartou? Řešením může být Napka, aplikace pro chytré telefony s kartou, již ocení všichni, kteří si nechtějí zařizovat účet v bance.

Napka_herni_vyprodeje

S Napkou můžete mít kromě nákupu her online také přehled nad svým kapesným, vybírat z bankomatu nebo platit v kamenných i internetových obchodech. Zaplatit za hru nebo skin, který se v bezkonkurenční výprodejové akci objeví jen na pár hodin, je s Napkou otázkou několika desítek vteřin.

Všechny transakce se okamžitě zobrazí na displeji mobilního telefonu. Pokud tuto myšlenku spojíme s konceptem elektronického kapesného, dostáváme ideální řešení pro mladé, kteří by sami jinak neměli možnost nakupovat online.

Mohlo by vás zajímat: Napka, rychlé transakce bez bankovního účtu

Napka je od základu bezpečným českým produktem, za kterým stojí finanční skupina Rockaway, která vlastní mimo jiné společnosti, jako například prodejce výpočetní techniky CZC, nebo internetový obchod Mall.cz.

Written by:

Published on: 27.11.2015

Filled Under: hry, novinky

,