[x] Skrýt reklamu

Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Robert Lewandowski je v novém klubu, kope za Huawei

O spolupráci Jaromíra Jágra s Huawei určitě už víte, kdo by nevěděl, Jarda na vás vyzkočil doslova zpoza každého rohu.  Nyní Huawei tým posílí polský fotbalista Robert Lewandowski, jež kope za barvy Bayernu Mnichov. Jeho angažmá se týká zejména regionu střední a východní Evropy, Skandinávie a pobaltských zemí. Robertovým úkolem jakožto ambasadora bude prezentovat značku a její produkty z oblasti smartphonů, tabletů i tak populárních nositelností. Zapojení světového top fotbalisty do prezentace značky je v souladu se sloganem Huawei: „Make it Possible“.

Wang-Yanming-Robert-Lewandowski1

Kdo je Robert Lewandowski

Robert Lewandowski je v současnosti jedním z nejlepších útočníků Bayernu Mnichov a rovněž kapitánem polského reprezentačního týmu. V sezóně 2014-2015 byl se 17 góly v 31 utkáních jedním z nejlepších střelců německé Bundesligy. Nedávno, 22. září 2015, vsítil pět gólů v jednom utkání za méně než 9 minut, a stanovil tak rekord předních evropských fotbalových lig.

Jeho životní cesta však nebyla jednoduchá a musel neustále překonávat řadu překážek. Ovšem díky tvrdé práci a víře ve vlastní schopnosti se mu podařilo splnit si svůj největší životní sen přesně ve smyslu „Make it Possible“.

Proč to huawei dělá? Zvyšuje povědomí o značce.

„Robert Lewandowski hledal cestu, jak splnit to, co si sám předsevzal. Dokázal, že díky zanícení a tvrdé práci se úspěch nakonec dostaví. Proměnil sny malého chlapce o dráze profesionálního fotbalového hráče ve skutečnost, přesně v souladu se sloganem naší společnosti – Make it Possible. Robert je bezesporu ta pravá osoba, která by měla reprezentovat duši Huawei,“ řekl Wang Yanming, prezident Huawei Consumer BG pro Central East Europe and Nordic Region.

Wang-Yanming-Robert-Lewandowski

A co na novou spolupráci říká samotný Robert?

„Jsem nadšený, že mohou spolupracovat se značkou Huawei, která má opravdu silný odkaz make it possible,“ uvedl Robert Lewandowski a dodal: „Věřím, že naše vzájemná spolupráce ještě vice rozšíří povědomí o značce Huawei a zároveň inspiruje lidi, aby uskutečnili své sny.“

Written by:

Published on: 12.11.2015

Filled Under: novinky