Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Firmo.cz: Služba, díky které získáte přehled nad svými obchodními partnery

V byznysu se slepá důvěra nevyplácí. Chystáte-li se na spolupráci s někým, koho důvěrně neznáte, neriskujte a zjistěte si o daném subjektu vše podstatné ještě předtím, než podpisem stvrdíte dokumenty. Všechny významné informace máte k dispozici zdarma – stačí otevřít internetový prohlížeč a začít sbírat jednotlivé střípky v rejstřících a databázích… Rozumíme vám, nemáte tolik času, abyste ho mohli strávit detektivní prací. V tom případě si vezměte na pomoc novou online službu Firmo.cz, která vám ušetří spoustu času.

FIRMO není obyčejná databáze

Podstatou služby FIRMO je centralizace všech zdrojů na jednom místě. Provozovatelé šetří čas uživatelů tím, že namísto komplikovaného hledání najdou veškerá data pohromadě. Systém zpracovává informace z následujících zdrojů:

A navíc také informace ohledně spolehlivosti plátce DPH, čerpaných dotací z Evropské unie, veřejných zakázkách, patentech, obchodních známkách a volných pracovních místech.

pcdays.cz_firmo_cz_01

Pokročilé ekonomické ukazatele, vzájemné vazby a automatický strážce

Aktuálně je v databázi přes tři miliony subjektů, o kterých můžete získat informace kdykoliv a kdekoliv. Zároveň získáte přehledný výběr nejdůležitějších ekonomických ukazatelů o dané společnosti a budete moct vyhledávat vzájemné vazby mezi subjekty – a to i vzdálené přes několik dalších osob i firem, včetně časové souslednosti.

FIRMO ochrání vaše podnikání tím, že vás bude neprodleně informovat o změnách u vybraných subjektů. Tuto funkci má na starost automatický strážce, který hlídá vybrané registry.

pcdays.cz_firmo_cz_02

FIRMO je placená služba (dostanete na výběr ze tří balíčků), ale zájemci si mohou vyzkoušet časově omezenou verzi zcela zdarma.

Written by:

Published on: 2.2.2016

Filled Under: inzerce

,