Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Skylink: Wau HD, Penthouse 1 HD a 2 HD, Mňam TV v Digital a další přelaďování

Satelitní operátor Skylink si na dnešní den přichystal několik novinek. Programová nabídka byla rozšířena o 3 programy ve vysokém rozlišení – Wau HD, Pentrhouse 1 HD a Penthouse 2 HD. Další příjemnou zprávou je přesun stanice Mňam TV do balíčku Digital. A na závěr tradičně další přelaďování.

Balíček Digital byl k dnešnímu dni rozšířen o dva programy. Nově nabídku Skylinku obohatil program Wau HD. TV Wau je v pořadí třetí stanice z celkových sedmi, patřící do skupiny TV JOJ. Je zaměřená především na cílovou skupinu mladých žen. Ve vysíláni nechybí reality show ani lifestylové magazíny o bydlení, nakupovaní, vaření, přípravách na rodičovství, životním stylu, svatbách, hubnutí, plastických operacích a dalších „ženských“ tématech. Druhým programem je kanál Mňam TV, který jistě znají zákazníci vyšších placených balíčků, ze kterých byl přesunut do balíčku Digital. Mňam TV je česká celoplošná televizní stanice, která se zaměřuje na vaření a životní styl.

Další novinkou je dvojice erotických programů Penthouse 1 HD a Penthouse 2 HD. Tyto programy se staly součástí prémiového balíčku Exxtra a balíčku Komplet.

Ke dnešnímu dni došlo také k odpojení některých programů na původních frekvencích. Nyní jsou programy dostupné pouze na nových parametrech:

Bylo rovněž spuštěno šíření několika programů na nové frekvenci. Souběžné vysílání má trvat několik týdnů.