Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Prima MAX od 22.7. v Nové Digi TV CZ; Golf Channel na nové frekvenci

Společnost DIGI CZ, provozovatel satelitní televize Nová DIGI TV, se dohodla s FTV Prima na zařazení atraktivního televizního kanálu Prima MAX do programového portfolia Nové DIGI TV.

Prima MAX logo

Nová DIGI TV bude nově nabízet seriálový a filmový program Prima MAX, který je diváky velice žádaný a který nabízí atraktivní skladbu pořadů. Nový kanál budou mít zákazníci Nové DIGI TV k dispozici od pátku 22. července. Zákazníkům Nové DIGI TV, kteří mají set-top box Kaon, se změna projeví automaticky, kanál Prima MAX se objeví na programové pozici 15. Uživatelé CA modulů musí provést ruční naladění kanálu Prima MAX. Přesný návod diváci najdou v manuálech svých TV přijímačů. Kompletní seznam technických parametrů Nové DIGI TV je k dispozici na www.cz.digi.tv/technicke-parametry-kanalu.

Nová Digi TV CZ logoNová DIGI TV má v současnosti velmi atraktivní sportovní obsah, jehož vlajkovou lodí jsou přímé přenosy z anglických nejvyšších fotbalových soutěží Premier League a Sky Bet Championship nebo španělské nejvyšší ligy La Liga či mistrovství světa na ploché dráze. Nezapomíná ani na diváky jiných žánrů: „Snažíme se, aby si z našich programových balíčků vybral každý zájemce o kvalitní televizní pořady. Kanál Prima MAX do této naší snahy svým atraktivním obsahem zapadá, diváci si jej žádají, proto jsme se s FTV Prima na jeho zařazení do nabídky Nové DIGI TV dohodli,“ řekl Vladimír Rusnák, ředitel satelitní televize Nová DIGI TV.

Další změnou u Digi TV CZ je přeladění programu Golf Channel. Ten se nově objevil na nové frekvenci. Zákazníci Nové Digi TV CZ mají na přeladění zhruba týden. Vysílání na starých parametrech končí 1.8.2016. Na novém kmitočtu je program oficiálně poskytován od 22.7.2016.

Golf Channel logo

nové technické parametry pro Golf Channel:

satelit: Thor 6 (0,8°W)
kmitočet: 12,380 GHz
polarizace: vertikální
SR: 28000
FEC: 5/6
norma: DVB-S
modulace: QPSK

technické parametry pro Prima MAX:Prima MAX logo

satelit: Intelsat 10-02 (1°W)
kmitočet: 12,723 GHz
polarizace: vertikální
SR: 26666
FEC: 2/3
norma: DVB-S2
modulace: 8PSK