Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

JOJ Family – nový program pro českou republiku

Slovenská komerční televize Televízia JOJ zahájila dnes – 5.9.2016 pravidelné vysílání nové stanice určené výhradně pro českou republiku – JOJ Family. Stanice je již nyní dostupná v pozemním DVB-T a také na satelitu (Skylink), objevit se má i v kabelové UPC, IPTV O2TV a u dalších poskytovatelů. Tento program má nahradit v nabídkách českých poskytovatelů stanice JOJ, JOJ Plus a Wau.

JOJ Family logo

JOJ Family zahájila pravidelné vysílání dnes v 16:00 hodin. Stanice působí pouze na českém trhu. Divákům se mohou těšit na to nejlepší z vlastní produkce slovenské komerční skupiny JOJ. Půjde nejenom o původní zpravodajství ale rovněž i o seriály a reality show. V programovém schématu se zatím nenacházejí žádné akviziční pořady (seriály ani filmy). Televízia JOJ tlačí po operátorech, aby vyřadili z nabídek programy JOJ, JOJ Plus a Wau a místo nich zařadili novou stanici JOJ Family.

Čeští diváci se mohou těšit na Soudní síň, která se natáčí speciálně pro JOJ Family v českém jazyce a s českými protagonisty, hlavním tahákem má být show Česko Slovensko má talent. Poprvé ji nebude v Čechách nebude vysílat TV Prima, ale právě nová JOJ Family. V programové nabídce nabídce nového programu nebudou chybět ani úspěšné slovenské seriály předabované do češtiny, například současný komediální hit Naši, českému publiku už známy Dr. Dokonalý nebo Doktorka Ema, v hlavních rolích s herečkami Soňou Norisovou a Zuzanou Kronerovou, které jsou často obsazovány do českých televizních a filmových děl. Ve slovenštině bude JOJ Family vysílat seriály, ve kterých si zahráli v Česku stejně známi herci, jako například ZOO (Tomáš Hanák, Ján Koleník, Táňa Pauhofová), Keby bolo keby (Aňa Geisslerová, Roman Luknár, Ján Koleník, Zuzana Fialová) a další.

Zoo

Zájemci o stanici JOJ Family ji naleznou v pozemním DVB-T multiplexu 4, který provozuje společnost Digital Broadcasting. V tomto multiplexu se nachází také programy Smíchov, Fanda, Telka, Prima Comedy Central, TV Mňam, Relax, Rebel v některých lokalitách TV Mňau, která musela uvolnit místo právě JOJ Family. Ve 4 multiplexu se rovněž nachází různé regionální TV jako např. TVS, btv, Polar, JTV, Zak a další. Operátor uvádí pokrytí signálem 95,5% území ČR.

Zákazníci Skylinku naleznou tento program ve vysokém HD rozlišení na pozici Astra 3B (23,5°E); 11,973 GHz; polarizace: vertikální; SR: 29900; FEC: 2/3; norma: DVB-S2; modulace: 8PSK. U Skylinku došlo zároveň k zablokování kanálů JOJ HD a JOJ (SD) na kartách pro český region.

Written by:

Published on: 5.9.2016

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , , , , , , ,