Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

DIGI TV vstupuje do světa bojových sportů

Kickboxová show Enfusion Live vstupuje na obrazovky DIGI TV a doplňuje již tak bohatý sportovní obsah zahrnující vysílání fotbalové Premier League, španělské La Ligy či tenisových turnajů ATP.

„Získali jsme vysílací práva na sérii Enfusion Live, takže po špičkovém fotbale a tenisu, který již našim divákům přinášíme, vstupujeme i do mimořádně divácky atraktivního světa bojových sportů. DIGI TV letos odvysílá celkem devatenáct galavečerů z celého světa,“ říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti DIGI CZ.

Enfusion Live je jedna z pěti nejvýznamnějších kickboxových organizací na světě. Každý galavečer se dělí na dvě části: Kickboxing Talents a Enfusion Live. Přestože první část je dle názvu zaměřená na talenty, je také velmi silná a účinkují v ní držitelé pásů mistra světa. Galavečer tradičně otevře ženský duel. To hlavní ale přinese Enfusion Live: utkání Enfusion League a závěrečný duel o titul: v sobotu to bude duel ve váhové kategorii do 67 kg.

V Eindhovenu se v rámci prestižní Enfusion League ve váhové kategorii do 72,5 kg, v níž systémem každý s každým bojuje šest hvězdných kickboxerů, diváci dočkají dvou duelů této prestižní kategorie. „Obrovským lákadlem sobotního programu je hlavně repríza loňského souboje desetiletí, v němž se utkali Nordin Ben a Mohammed Jarraya,“ láká na přenos Stano Galis, který bude galavečer na DIGI Sport 2 HD komentovat.

Ve hře bude v Eindhovenu také bojovník Martin Pacas, který se v supertěžké hmotnostní kategorii utká s Ismaelem Lazaarem. Dění ve studiu DIGI Sportu svými postřehy obohatí Robert Kajánek, promotér a manažer klubu Diamond Gym Žilina a kickboxer Vlado Dracula Moravčík. Kickbox je bojový sport, ve kterém se využívá kombinace východních a západních bojových technik. V kickboxu se zápasí ve stoji, zápasení na zemi je zakázané. Pokud jeden ze zápasníků spadne, je zápas přerušen do té doby, než opět vstane a je schopen pokračovat.

O DIGI CZ
Televizní a mobilní operátor DIGI CZ nabízí divákům v ČR služby satelitní televize pod obchodní značkou Nová DIGI TV a internetové televize DIGI2GO. V jejich programové nabídce jsou kromě řady filmových, seriálových, zábavných i dokumentárních kanálů také exkluzivní sportovní obsah na oblíbených kanálech DIGI Sport 1 HD, 2 HD a 3 HD. Ty obsahují například fotbalovou anglickou Premier League, španělskou La Ligu nebo tenisové turnaje ATP. DIGI CZ je také poskytovatelem pevného internetového připojení DIGI internet a pod značkou LAMA mobile nabízí mobilní volání a přenos dat. Společnost na českém trhu působí od roku 2006. V dubnu 2015 DIGI CZ koupila česká investiční skupina LAMA ENERGY GROUP, která rozvíjí a rozšiřuje nabídku jejích služeb. DIGI CZ je čistě českou společností a všechny daně, včetně daně z příjmu, jsou odváděny v ČR.

Written by:

Published on: 18.2.2017

Filled Under: tiskové zprávy

, , , ,