Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Stanice CINEMAX jsou dostupné většímu počtu diváků

V sobotu 1.4. se stanice CINEMAX dostaly do nabídek dalších poskytovatelů. Cinemax a Cinemax 2 se objevily nově u Nová Digi CZ a Digi2GO. Připravili jsme přehled, u kterých velkých poskytovatelů jsou stanice CINEMAX dostupné.

Cinemax je orientovaný na americké a mezinárodní filmy, seriály z vlastní produkce, dramata, komedie, akční, dobrodružné a kriminální filmy, horory, fantasy, sci-fi a historické filmy. Nedělní večery patří filmovým premiérám, sobotní seriálovým. Pátky jsou vyhrazeny žánrovým snímkům, středy nabízejí dramata či thrillery.

Cinemax 2 se jako artový program zaměřuje na evropské i mezinárodní tituly od nezávislých studií, festivalové snímky, inspirativní i emotivní příběhy. Nedělní premiéry patří nejlepším nezávislým snímkům z mezinárodní produkce, soboty nabízejí hlavní filmovou premiéru týdne a pondělky se zaměřují na oceňované klasiky.

Stanice Cinemax a Cinemax 2 jsou v HD rozlišení dostupné u jediného satelitního poskytovatele – FLIX TV CZ, dále pak IPTV Digi2GO a O2 TV a kabelového operátora UPC Česká Republika. V SD rozlišení jsou obě stanice dostupné v nabídkách Nová Digi CZ a freeSAT. Satelitní poskytovatel Skylink má v nabídce pouze Cinemax v SD rozlišení. Cinemax 2 se v nabídce Skylinku nenachází vůbec.

Přehled jednotlivých balíčků se stanicemi CINEMAX v HD rozlišení:

  • FLIX TV CZ – balíček HBO MaxPak – 279 Kč/měsíc (samostatně na předplacené FlexKartě; při smlouvě nelze objednat samostatně – nutno využívat balíček Dobrá TV nebo Lepší TV)
  • Digi2GO – balíček CINEMAX – 89 Kč/měsíc (nelze objednat samostatně – nutno využívat ZÁKLADNÍ balíček) nebo MAXI – 799 Kč/měsíc
  • O2 TV – balíček „5 filmových kanálů navíc“ – 200 Kč/měsíc (nelze objednat samostatně – nutno využívat M nebo L balíček) nebo balíček XL – 849 Kč/měsíc
  • UPC Česká Republika – balíček „Cinemax a Cinemax 2“ – 99 Kč/měsíc nebo Superfilm – 249 Kč/měsíc (nelze objednat samostatně – nutno využívat Klasik nebo Komfort) nebo Komplet – 899 Kč/měsíc

Přehled jednotlivých balíčků se stanicemi CINEMAX v SD rozlišení:

  • Nová Digi CZ – balíček CINEMAX – 89 Kč/měsíc (nelze objednat samostatně – nutno využívat ZÁKLADNÍ balíček) nebo MAXI – 749 Kč/měsíc
  • freeSAT – HBO MaxPak – 299 Kč/měsíc (nelze objednat samostatně – nutno využívat balíček Medium HD nebo Plus HD)

Skylink (pouze Cinemax) – HBO MaxPack – 285 Kč/měsíc

http://www.cinemaxtv.cz/