Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Diváci operátora Skylink přichází o další 3 HD programy

Uživatelé satelitního poskytovatele Skylink přišli dnešním dnem o další 3 HD kanály.

Dnes 3.1.2017 opustily nabídku atraktivní dokumentární stanice Travel Channel HD a lifestylové Fine Living HD a Food Network HD. Stanice byly dostupné předplatitelům balíčků Kombi, Multi HD a Komplet. Důvod vyřazení z nabídky je, že se provozovatel těchto stanic nedohodl s provozovatelem satelitní platformy Skylink, společností M7 Group S.A., na pokračování distribuce těchto programů na satelitu Astra 23,5°E. Distribuční trasa se přesunula na družici Eutelsat Hot Bird 13°E.


Čtěte také: Uživatelé Skylinku přišli o jeden sportovní HD kanál


Z trojice vyřazených stanic je bezpochyby nejžádanější stanice Travel Channel. Ta je dostupná u všech velkých konkurenčních poskytovatelů u nás krom internetové O2 TV, kde došlo k vyřazení z nabídky 1.2.2017.

Přehled jednotlivých stanic u konkrétních poskytovatelů TV.

Operátor si ale na úvod roku připravil i pozitivní zprávy a to v podobě nové hudební stanice C Music TV a převodu stanice iConcerts do HD rozlišení. První jmenovaná stanice se stala součástí balíčků Flexi 7, Multi HD a Komplet. iConcerts HD zůstává beze změny v balíčcích Flexi 7,  HD Plus, Multi HD a Komplet.

C Music TV přináší klasickou hudbu v moderním pojetí a světové umělce, jak jste je dosud neznali. Vychutnáte si nejnovější hudební videa ze světové scény, klasickou a filmovou hudbu, rozhovory s umělci, živá vystoupení a reportáže ze zákulisí. Program vysílá 24 hodin denně v anglickém jazyce a bez reklam.

Máte předplacen některý z výše uvedených balíčků, ale programy Vám nefungují? Má to malý háček! Skylink začal s omezováním kódovacího systému Irdeto (CAID: 0D96), který používají ICE karty v režimu Cryptoworks. Tento systém k novým stanicím již není připojen. Programy tak mohou sledovat pouze zákazníci s dekodéry Irdeto, případně Viaccess – k těmto stanicím jsou připojeny oba tyto systémy – Irdeto (CAID: 0624) a Viaccess (CAID: 0500). Pokud Vám tedy tyto programy nefungují, doporučujeme ověřit, zda Vaši kartu používáte v zařízení s podporou kódovacího systému Irdeto. Pokud ne, tak není zapotřebí měnit kartu, ale stačí ji vložit čtečky karet nebo CAM modulu Irdeto.

Technické parametry nových stanic.

Technické parametry nových stanic.