Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Nákup notebooku na splátky – i bez navýšení

Potřebujte nutně nový notebook? Spěcháte? Nemáte na nákup dostatek finančních prostředků? To nevadí. Finance by dnes při nákupu nového notebooku či MacBooku neměly být zásadní problém. Většina kvalitních e-shopů, které chtějí svým zákazníkům vyjít vstříc, jsou na tuto situaci připraveny a prodávají své zboží i na splátky. Ne, nebojte se, vaše peněženka nevykrvácí, e-shopy nabízejí na notebooky velmi nízké úroky nebo dokonce poskytují půjčky, jež jsou i bez navýšení. Všichni přece známe oblíbenou půjčku na deset měsíčních splátek bez navýšení.

Jaké možnosti nabízí Home Credit?

Nejrozšířenějším a nejoblíbenějším poskytovatelem splátkového prodeje, který se dokonce specializuje i na notebooky, mobily či monitory, je společnost Home Credit. Po potvrzení objednávky v e-shopu stačí vyplnit žádost o úvěr, zvolit si variantu splácení, počet splátek a výši akontace (pro realizaci žádosti budete potřebovat dva doklady totožnosti). Vaše žádost je pak obratem posouzena a po schválení vás Home Credit kontaktuje a dohodne vše potřebné, včetně termínu a způsobu předání zboží. Pro spotřebitelský úvěr nepotřebujte ručitele a podepsat smlouvu můžete i SMS podpisem. Vše probíhá rychle a bez průtahů. Uvidíte, i když nemáte hotovost, nic vám nebrání, abyste poprvé nastartovali třeba nový MacBook Pro.

Co je dobré vědět, když nakupujete na splátky?

Home Credit nabízí několik možností, jak lze profinancovat váš nový notebook. Záleží jen a jen na vás. Můžete využít standardní úvěr, kdy splácíte 6  ̶  48 měsíců. Další možností je využít úvěr s 0 % navýšením či úvěr s navýšením 1 % měsíčně. V nabídce Home Credit najdete také úvěr se 100 % úrokem zpět nebo speciální úvěr Nový Mac každé dva roky, který je určen na financování notebooků MacBook.

Podobný bankovní produkt nabízí Home Credit i na nový iPhone, a to „nový každý rok“. Home Credit však není jedinou možností, jak můžete na splátky získat nový notebook či telefon. Hello bank například nabízí speciální splátkový prodej na iPhone, iPhone Green s pojištěním a nulovým navýšením. Pro podnikatele, orgány státní správy či rozpočtové organizace je určen pak leasing společnosti GRENKE.

Na splátky si můžete vzít i jakýkoli model iPhone, který nabízí společnost iSTYLE

Written by:

Published on: 1.4.2018

Filled Under: inzerce, novinky

, , ,