Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Nový školní rok s Lenovo IdeaPad G500s touch

Polovinu prázdnin již máme téměř za sebou a školní rok už pomalu klepe na dveře, takže přichází nejvyšší čas se na jeho příchod připravit. Společnost Lenovo představuje všestranný IdeaPad G500s touch, novinku mezi spotřebitelskými notebooky, která zaujme školáky i studenty různého věku. Notebook se pyšní 10bodovým multidotykovým ovládáním, stylovým profilem tenčím než standardní notebooky a vysokým výkonem za velmi příznivou cenu. Stane se tak nepostradatelným pomocníkem při plnění školních povinností a zároveň ideální volbou pro všechny, kteří hledají počítač pro každodenní zábavu.

Lenovo IdeaPad G500s touch se může pochlubit širokoúhlým LED HD displejem s uhlopříčkou o velikosti 15,6 palců. Je o 20 % tenčí než standardní notebooky* a navíc poskytuje výkon bez kompromisů při využití až třetí generace procesorů IntelCore i5. V jeho těle se ukrývá operační paměť až 16 GB DDR3, volitelně grafická karta až NVIDIA GeForce GT 720M 2 GB a pevný disk o kapacitě až 1 TB HDD nebo 1 TB SSHD s integrovanými 8 GB NAND flash.

Dotykové ovládání notebooku pomocí až deseti prstů najednou umožňuje maximální využití uživatelského rozhraní operačního systému až Windows 8 Pro. Pohodlné a přesné psaní zajišťuje klávesnice AccuType s ergonomicky zaoblenými klávesami a odděleným numerickým blokem, což ocení především studenti při zpracovávání seminárních prací, přípravě prezentací, psaní esejí nebo úpravě fotografií.

Naopak ve chvílích volna se IdeaPad G500s touch může proměnit v zábavného společníka. Podporuje HD grafiku a při sledování filmů, poslechu hudby nebo hraní počítačových her přináší perfektní zvuk díky stereo reproduktorům s certifikací Dolby Advanced Audio v2.

Systém Energy Management chrání životnost baterie a prodlužuje dobu mezi dvěma nabitími. IdeaPad G500s tak snadno splní požadavky svých uživatelů nejen doma, ale i kdekoliv na cestách. Sdílení souborů s přáteli usnadňuje úložiště Lenovo Cloud, vedle toho mají uživatelé přístup k řadě užitečných a zábavních aplikací, jako je Lenovo Companion a Lenovo Support.
Cena a dostupnost

Notebook Lenovo IdeaPad G500s touch bude u nás dostupný od srpna za cenu od 14 999 Kč s DPH.
Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku:www.facebook.com/lenovocz.
O společnosti Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 34 miliard USD, je největší výrobce počítačů na světě a lídr v PC Plus éře, který poskytuje uživatelům ve více než 160 zemích špičkové produkty a služby postavené na moderních technologiích. Lenovo patří celosvětově k lídrům v oboru, a to díky zaměření na výzkum, vývoj, inovace a kvalitu. Uživatelům nabízí kvalitní služby a produkty s bezpečnostními nástroji a uživatelsky přívětivými technologiemi. Vedle etablované řady business notebooků ThinkPad rozšířilo Lenovo své portfolio také o řadu IdeaPad, určenou převážně domácím uživatelům. Tyto notebooky nabízí špičkové technologie ruku v ruce s čistými liniemi, lehkostí a moderním designem. Lenovo má ve své nabídce i All-in-One počítače ThinkCentre a IdeaCentre, pracovní stanice, servery a řadu dalších počítačových doplňků. Hlavní výzkumná centra společnosti Lenovo se nachází v japonském Yamatu, čínském Pekingu, Šanghaji a Šenzenu a v americkém Raleighu. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.

*Standardními notebooky se rozumí produkty jako Lenovo IdeaPad G470/570/480/580, Y470/570/480/580 a Z470/570/480/580, jejichž tloušťka se pohybuje maximálně v rozmezí 32-36 mm.

Written by:

Published on: 19.8.2013

Filled Under: tiskové zprávy