Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

ABAX – servis a e-shop elektroniky, který vás nikdy nezklame!

Hrozba poničení či ztráty funkčnosti z opotřebení počítače, smartphonu, iPadu, iPhonu a jiných „miláčků“ současné doby, nad námi visí prakticky neustále. Obzvláště v těchto případech je třeba být připraven a rychle jednat. Nezáleží na tom, jestli vlastníte notebook či nový iPhone, vždy byste měli být o krok dopředu a vytipovat si servis, kde vám v případě potřeby rychle pomohou. S velmi zajímavou nabídkou přichází ABAX servisní centrum s.r.o.!

Spojenec pro celou Českou republiku

ABAX servisní centrum s.r.o. je profesionální servis počítačů, smartphonů, iPhonů, iPadů a dalších elektronických zařízení s působností po celé České republice, což je jeho obrovská konkurenční výhoda. Zajišťuje svoz přístrojů do diagnostického centra, takže není třeba vůbec nikam chodit a nic složitě zařizovat. Pokud potřebujete přístroj opravit, stačí zavolat na linku

552 308 491 nebo 596 622 622 a domluvit si den a čas, kdy u vás kurýr zařízení vyzvedne. K dispozici je také infolinka 596 627 425, kde se můžete nezávazně zeptat na cenu opravy. Pokud raději využíváte elektronickou cestu pro komunikaci, stačí jednoduše vyplnit online objednávku servisu, kde je k dispozici přehledný formulář, jež vás objednávkou opravy provede.

01

Cenu opravy znáte předem!

Jakmile se přístroj dostanete do rukou techniků, je provedena vstupní diagnostika, při které jsou odhaleny závady. Servis vás bude následně kontaktovat, a pokud budete s cenou souhlasit, budou v co možná nejkratším termínu provedeny všechny náležité opravy. Poté je přístroj opět kurýrem poslán k vám domů. Za příplatek je možné si objednat technika domů či do firmy a expresní opravu do 24 hodin.

02

Vše, co potřebujete

ABAX současně funguje i jako prodejce náhradních dílů pro notebooky. Na jednom místě najdete náhradní díly Acer, náhradní díly HP i náhradní díly Asus a dalších značek za příjemně nízké ceny. E-shop náhradních dílů je přehledně rozdělen do kategorií podle jednotlivých značek. Pokud tedy potřebujete novou baterii, napájení, HDD či jinou součástku do vašeho notebooku, stačí si zjistit, jakou značku notebooku máte a následně se jednoduše „proklikat“ k požadovanému zařízení. Jednotlivé součástky se mohou lišit dle modelu notebooku, tedy kromě značky, je důležité si zjistit i modelovou řádku notebooku. Často bývá uvedena na zadní straně notebooku nebo k jejímu zjištění můžete použít některý z diagnostických nástrojů, jež jsou zdarma ke stažení na internetu. Následný samotný nákup zvolených náhradních dílů a příslušenství je stejný, jak jste zvyklí z jiných e-shopů (košík-objednávka-platba).

Written by:

Published on: 25.3.2015

Filled Under: Hlavní strana, inzerce