Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Nabídka satelitní Digi TV CZ se rozšířila o dětský Nickelodeon

Dětský kanál Nickelodeon je od dnešního dne součástí nabídky také České satelitní platformy Digi TV. Stanice byla zařazena do základního balíčku operátora. Pro Českou a Slovenskou republiku zajišťuje distribuci mediální skupina AXOCOM.

Stanice Nickelodeon je u televizních diváků ve velké oblibě. V roce 2015 dosáhl Nickelodeon denního podílu sledovanosti mezi mladými diváky ve věku 4-12 let celé 2%, přičemž dosáhl 29 000 diváků za den a v průměrném měsíčním kontextu činí sledovanost ve stejné kategorii 92 000 mladých diváků. Zdroj: ATO – Mediareseach

Prostřednictvím DIGI TV budou mít děti i rodiče v České republice, další možnost sledovat jeden z celosvětově uznávaných a široce distribuovaných televizních kanálů s orientací na děti a zároveň jeden z vizuálně nejhezčích dětských kanálů na trhu. Nickelodeon se pyšní takovými fenomény animace jakými jsou Kung Fu Panda, Tučňáci z Madagaskaru, Želvy Ninja, SpongeBob v kalhotách, nebo hraný akční seriál Sam&Cat s hlavní představitelkou Arianou Grande, která je jedním z největších idolů Ameriky mezi náctiletými diváky.

Program Nickelodeon se automaticky objeví v EPG, uživatelé CI+ modulů DIGI CAM si musí stanici naladit ručně zadáním níže uvedených parametrů.

technické parametry – Nickelodeon

satelit: Thor 6 (0,8°W)
kmitočet: 11,747 GHz
polarizace: horizontální
SR: 28000
FEC: 5/6
norma: DVB-S
modulace: QPSK

Z této frekvence je stanice dostupná také pro zákazníky satelitních služeb freeSAT CZ a SK i MagioSat. Stanice Nickelodeon je vysílána s volitelnou českou, anglickou a maďarskou audio stopou.

Written by:

Published on: 1.9.2015

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , ,