Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Nový český start-up Mailytics se dnes představí na kalifornském TechCrunch Disrupt SF 2015

Společnost Inveo.cz se účastní podzimního TechCrunch Disrupt SF. Ve dnech 21. až 23. září 2015 v San Francisku na každoročním třídenním start-upovém setkání technologicky zaměřených firem z celého světa oficiálně představí svůj nejnovější projekt Mailytics.

Od pondělí je pozornost technologických firem, podnikatelů, odborné i laické veřejnosti a médií soustředěna do kalifornského San Franciska, kde se sejdou stovky start-upových firem z celého světa. Na akci TechCrunch Disrupt prezentují i čeští zástupci. Poprvé se této akce účastní také pražská firma Inveo.cz se svým start-upem Mailytics, který představí odborníkům na venture capital a samozřejmě potenciálním zákazníkům. „TechCrunch Disrupt je ideální akcí pro úspěšné start-upy s globálními ambicemi. I proto jsme se rozhodli právě na ní prezentovat naši novou platformu,“ řekl Michal Menšík, CEO společnosti Inveo.cz. Do Mailytics se promítá spolupráce s technologickými firmami, marketingovými manažery či nadšenci mezi běžnými uživateli.

Design webu Mailytics

Mailytics projekt měnící život marketérům

Analytická platforma Mailytics zásadním způsobem pomáhá marketérům. Tento komplexní nástroj umožňuje sledovat a detailně vyhodnocovat e-mailingové kampaně z pohledu marketingových aktivit. Změří jejich efektivitu, doporučí a přijme příslušná opatření pro posunutí dalšího e-mailingu na vyšší úroveň. „Chcete vědět, kdy je nejlepší doba pro poslání kampaně? Nebo přesný čas pro rozesílku specifického newsletteru na potenciální zákazníky? Mailytics vám to sdělí! Naši inovátoři a analytici posunuli tímto start-upem oblast e-mailingového marketingu na další metu. Kvalitní práce bylo dosaženo díky našim mnohaletým zkušenostem v projektech, jako je například MailForce, který provozujeme v betaverzi, obsluhujeme s ním desítky klientů a měsíčně díky němu odesíláme 65 milionů e-mailů,“ dodal Michal Menšík.

Mailytics na základě zpětné vazby marketingových odborníků nabízí na míru připravené webové rozhraní. Obsahuje na jednom místě spoustu atraktivně a účelově zobrazených informací, které jsou určené pro sledování veškerých marketingových e-mailingů, pomáhajících jejich vyhodnocování, porovnávání a archivaci či s možností e-mailing vyhledat v historii a vyfiltrovat požadovanou oblast.

O TechCrunch Disrupt

TechCrunch Disrupt se koná od roku 2011 pravidelně v San Francisku, New Yorku, Londýně a v Pekingu a poskytuje start-upům možnost ucházet se o investici rizikového kapitálu, prezentaci před špičkami v tomto oboru. Naděje na získanou publicitu, finanční injekci, prestiž a třeba i nové nápady nebo nabídky na vzájemnou spolupráci každoročně přilákají na Disrupt stovky start-upových firem z celého světa. Czech ICT Alliance ve spolupráci s pobočkou CzechInvestu v San Francisku a agenturou CzechTrade i letos podpořila českou delegaci tuzemských start-upů a připravila Czech Pavilion, kde se prezentují všechny české start-upy.

Written by:

Published on: 22.9.2015

Filled Under: tiskové zprávy