Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Časopis FOTO má novou podobu, převlékl se za knihu

Oblíbený časopis o fotografii, který vychází 6x do roka, se převléknul do nové formy. Obsah časopisu FOTO zůstává nezměněn, přibylo ale partnerství se známými fotografy.

Jelikož print nemůže konkurovat online distribuci v rychlosti, nečekejte od časopisu FOTO žhavé aktuality z fotografické techniky. Zmínky o nové klíčové fototechnice si samozřejmě přečtete také, hlavní zaměření je ale na zajímavé projekty od fotografů z celého světa. On to totiž vlastně už ani není klasický časopis, volba opravdu prémiového matného papíru dělá z FOTO spíše sběratelskou knížku, kterou si budete chtít založit do své knihovny.

20160404_124150

 

Fotky, které mají příběh

Nový minimalistický design nechá plně vyniknout umělecká díla v celé své kráse, zatímco vy dostanete s každým otočením listu typografický orgasmus. Každá stránka je originál a přitom decentně utváří příběh. Svým obsahem FOTO uspokojí i toho nejnáročnějšího kritika, přiznám se, že na mě je aktuální číslo „Rodinné album“ možná až moc náročné. Jsem prostě mladý nevybouřený člověk, který má rád barvičky a optimismus. :-D Silným životním příběhům jsem ještě nepřišel úplně na chuť. Zaujaly mě ale informace o autorech samotných, jeden fotí pravdu, jiný zásadně pravdu nefotí, vše pečlivě aranžuje a další nepořizuje fotografie své osoby na dovolené.

20160404_124213

Přehled výstav a Edice FOTO

Jako důležitou vnímám i rubriku významných fotovýstav v Česku, která dotváří přehled nad aktuální foto scénou.

Fotografie významných fotografů jsou drahé a patří mezi sběratelské kusy, stejně jako jakékoliv jiné umění, to je jednoduše známý fakt. Moc se mi proto líbí idea, kdy v každém díle časopisu máte na výběr z 5 fotografií za zvýhodněnou cenu 2 000 korun, včetně tisku v archivní kvalitě. Zároveň je zaručen maximální celkový počet výstisků (20 ks), všechny jsou očíslovány a oveřeny razítkem Edice FOTO. Tisk probíhá v tiskovém studiu FOTOGRAFIKS na papír Hahnemühle PhotoRag Satin (100% bavlna, lakovaný povrch). Dají se samozřejmě koupit také přes Eshop.

20160404_124238

Závěrem

Za cenu 690 Kč za roční předplatné nabízí časopis FOTO příjemný přísun inspirace, jste-li vytížený člověk, bude pro vás dávkování jednoho dílu na 2 měsíce tak akorát. Ono prolistovat 115 stránek kvalitního obsahu není žádná sranda! Jen pro zajímavost, časopis se z důvodu rozvoje kultury rozhodlo podporovat i město Brno.

Seznam prodejních míst: http://www.casopis-foto.cz/foto-26-seznam-prodejnich-mist-v-ceske-republice/

Written by:

Published on: 4.4.2016

Filled Under: Foto, Hlavní strana