Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

freeSAT: ČT Sport HD zařazen do oficiální nabídky

Poskytovatel satelitní televize freeSAT Česká republika dnes oficiálně zařadil sportovní kanál české televize ve vysokém rozlišení – ČT Sport HD do své oficiální programové nabídky.

ČT Sport HD byl dočasně zařazen do programové nabídky 13.5.2016 ku příležitosti tou dobou probíhajícího Mistrovství světa v ledním hokeji. Dnes se ovšem operátor rozhodl konečně zařadit program ČT Sport HD na trvalo. V minulosti sklízel operátor za absenci tohoto programu ve vysokém HD rozlišení velkou kritiku. Nyní ovšem budou sportovní fanoušci jistě spokojeni. V oficiální nabídce se nyní nachází 11 sportovních programů, z toho 7 v HD rozlišení – ČT Sport HD, Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Sport 1 HD, Sport 2 HD, Nova Sport 1 HD a Arena Sport 1 HD.

V minulosti se freeSAT snažil vyjít vstříc svým abonentů aspoň tím, že k významným událostem jako bylo např. MS v ledním hokeji, zařadil dočasně ČT Sport HD do své nabídky. Nyní už je v nabídce na stálo. Diváci si tak mohou vychutnat všechny nejdůležitější sportovní události, které jsou v České republice nejvíce sledovány, ať se jedná o Olympijské hry (zimní i letní) ale i různá mistrovství světa (v hokeji, fotbale a mnoho dalších) v HD rozlišení.

technické parametry ČT Sport HD:
Frekvence: 11843
Polarizace: Vertikální
SR: 30000
FEC: 3/4
8PSK

Operátor o oficiálním rozšíření své nabídce o sportovní stanici ČT Sport HD informoval prozatím pouze prostřednictvím svého oficiálního facebookového profilu:

Written by:

Published on: 30.6.2016

Filled Under: novinky, TV Vysílání

, , , , ,