Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

T-Mobile slaví 20 let, získejte navíc až 1 GB dat zdarma!

Největší tuzemský operátor T-Mobile slaví dvacet let své existence. Při té příležitosti si pro své zákazníky připravil celkem příjemné překvapení. Zákazníci, kteří mají u T-Mobile tarif si můžou zdarma navýšit FUP o 1GB, zákazníci s předplacenou kartou mohou využít bezplatného připojení na den s FUPem 25 MB.

Postup pro získání dárku je pro oba případy velice snadný. Každý zákazník s tarifem, jehož součástí je i internet, který se přihlásí skrze aplikaci „Můj T-Mobile„, má možnost získat 1 GB dat zdarma. Postačí zvolit budík „Čerpání dat“, kde vyberte „Dokoupit 1000 MB“ s hodnotou 0 Kč.

V případě, že internet ve svém tarifu nemáte, nebo máte předplacenou kartu, pak postačí otevřít internetový prohlížeč a v nabídce, do které telefon najede, zvolte „25 MB – 0 Kč“.

3

Akce platí až do dnešní (2. 10. 2016) půlnoci, s využitím této nabídky tedy neváhejte. Data zdarma se budou strhávat až v momentě, kdy vyčerpáte FUP vlastního datového balíčku a zůstanou vám až do konce zúčtovacího období. Aplikaci Můj T-Mobile naleznete v obchodě Play, na iTunes, nebo také na Microsoft Store. Více informací o akci, včetně obchodních podínek, naleznete na stránkách operátora T-Mobile.

Written by:

Published on: 2.10.2016

Filled Under: mobil, novinky

, ,