Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Lenovo představuje nové herní notebooky a desktopy – známe ceny a dostupnost

Lenovo představuje čtveřici nových gaming produktů, které hýbou herním světem. Už žádné velké, těžké ani hlasité počítače, které sedí na jednom místě. Nové herní počítače Lenovo Legion jsou revolucí, která nenechá žádného hráče chladným.

Svět kolem nás se neustále mění a stejně tak se mění i svět her a herních zařízení. Z nejaktuálnějšího průzkumu Entertainment Software Association vyplývá, že 64 % hráčů jsou lidé pracující na plný úvazek, největší část tvoří hráči mezi 18 a 35 lety. Z tohoto složení je pochopitelné, že dnešní hráči již nefandí neskladným a často extravagantně vypadajícím počítačům, ale dávají přednost elegantním menším zpracováním, které se přizpůsobí jejich životnímu stylu. Lenovo proto vyvinulo herní notebooky a desktopy Legion tak, aby splnily a navíc předčily hráčská očekávání.

Herní notebook Legion Y530 je ideální na cesty

Notebook Legion Y530 je dokonalou kombinací přesnosti a výkonu a nabízí tedy přesně to, co je k hraní her třeba. Krásný moderní design je podpořený optimalizovaným chlazením, což z něj dělá nejen elegantního, ale také tichého herního společníka.

Plnohodnotná klávesnice s bílým podsvícením zaručuje, že můžete hrát kdykoli a kdekoli. Legion Y530 je 24 mm tenký a váží pouze 2,3 kg. Téměř bezrámečkový displej s úhlopříčkou 15,6“ disponuje více jak 2 miliony pixelů a rozlišením FHD. Součástí je i výkonnostní mobilní procesor osmé generace Intel® Core™.

Lenovo Legion Y530 bude na našem trhu dostupný od srpna za cenu od 19990 Kč.

Styl a výkon v jednom, to je Legion Y730

Herní notebook Lenovo Legion Y730 je celý vyroben z hliníkových materiálů a pyšní se nejnovějším vysoce výkonným hardwarem NVIDIA® a  Intel®. S více než 16 miliony barevných kombinací
a přizpůsobitelnými RGB efekty byl tento notebook navržen tak, aby překonal očekávání a překročil herní hranice.

Vylepšená grafika zvyšuje výkon a umožňuje hraní ve vysokém rozlišení, což umocňuje celý zážitek ze hry. Technologie Dolby Atmos® přenáší zvuk v té nejvyšší kvalitě, kterou jistě ocení každý gamer. Všechny tyto vychytávky jsou umístěny do prakticky bezrámečkového notebooku
o výšce pouhých 20 mm a hmotnosti začínající na 2,2 kg.

Zájemci o Lenovo Legion Y730 si budou muset počkat. Na český trh dorazí  v posledním čtvrtletí roku 2018 , cena pro český trh nebyla dosud stanovena.

Jednoduchost i požitek ze hry nabízí Legion T530

Desktopový počítač Legion T530 v provedení tower disponuje integrovaným držákem, beznástrojovým přístupem, nejmodernějšími herními procesory Intel® a dedikovanou grafickou kartou. Vylepšená přední část a svůdné červené podsvícení z něj dělá opravdovou pastvu pro oči.

Dvoukanálové chlazení eliminuje horko uvnitř počítače, tlumí hluk ventilátorů a dále vylepšuje výkon. Podobně jako jeho kolega je i Legion T530 vybaven zvukovou technologií Dolby Atmos®, jež přenáší zvuk v maximální kvalitě.

28litrový Lenovo Legion T530 bude na našem trhu dostupný od srpna za cenu od 19 990 Kč.

Legion C530 Cube je kostka, kterou chcete

I přes objem pouhých 19 litrů nabízí Lenovo Legion C530 Cube srovnatelný herní zážitek jako provedení tower, díky svému tvaru je navíc skvěle přenosný. Toto kompaktnější zpracování desktopového počítače má 100% průhledný horní panel se systémem červeného podsvícení, který si jednoduše získá vaše srdce.

Samozřejmostí je osmá generace procesorů Intel® CoreTM s pamětí Intel® Optane, což zvyšuje rychlost instalace i načítání náročných her. C530 nabízí grafiku NVIDIA® GeForce® GTX 1060, která je vybavena novými herními technologiemi podporujícími hraní nejnovějších her ve vysokém rozlišení.

Dostupnost Legion C530 Cube je od srpna za cenu 24 990 Kč.

Written by:

Published on: 2.8.2018

Filled Under: tiskové zprávy