Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

NVIDIA vydala Game Ready ovladače pro Apex Legends. Představila také nový RTX bundle a ohlašuje kompatibilitu tří monitorů s G-SYNC.

Už dnes mohou fanoušci Apex Legends pro lepší herní zážitek stahovat nové Game Ready ovladače. NVIDIA také oznámila bundle, ve kterém grafické karty řady GeForce RTX doplní hry Metro Exodus, AnthemTM nebo BattlefieldTM V. Navíc se počet monitorů, na nichž se hráči mohou spolehnout na podporu G-SYNC, rozšířil hned o tři nové.

Kup si GeForce RTX a získej Metro Exodus, Anthem nebo Battlefield V

NVIDIA připravila zajímavý bundle s názvem Trojitá nálož, v kterém ode dneška karty GeForce RTX doprovází hned 3 akční hry – hráči mohou ke grafickým kartám GeForce RTX 2080 Ti či 2080, desktopovým i mobilním, získat Metro Exodus, Anthem a Battlefield V. Nebo mají možnost koupit si GeForce RTX 2070 či 2060, desktopové i mobilní, a vybrat si jednu z těchto her.

Další informace k tomuto balíčku naleznete na oficiálním webu společnosti NVIDIA.

Monitorů s podporou G-SYNC přibylo

Certifikace G-SYNC Compatible se stará o to, aby s rozšiřováním G-SYNC ekosystému rostla i konzistence zobrazovací kvality monitorů a aby zákazníci věděli, u kterých mohou očekávat patřičné hodnoty variabilní obnovovací frekvence (VRR).

Mezi G-SYNC Compatible monitory nyní najdeme tři nové:

  • BenQ XL2540-B/ZOWIE XL LCD
  • Acer XF250Q
  • Acer ED273 A

V rámci G-SYNC Compatible NVIDIA spolupracuje s výrobci monitorů a ověřuje, jak využívají podporu protokolu AdaptiveSync. Ty monitory, se kterými je spokojena, obdrží označení “G-SYNC Compatible”.  Kompletní seznam certifikovaných monitorů najdete zde.

Game Ready pro Apex Legends

Nejnovější GeForce Game Ready ovladače se zaměřují na zvýšení výkonu v oblíbeném titulu Apex Legends. Zároveň zaručují plnohodnotný zážitek z hraní Devil May Cry 5 a Tom Clancy’s Division II.

Game Ready ovladače jsou pro většinu velkých titulů dostupné v den vydání nebo dokonce ještě předtím a jsou vyladěné pro nejlepší výkon i hratelnost. Všechny Game Ready ovladače mají certifikaci Microsoft WHQL.

Budeme rádi, když se o tyto informace podělíte se svými čtenáři.

Důležité odkazy:

Článek o Game Ready ovladači na GeForce.com:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/apex-legends-game-ready-driver/

Stáhněte si Game Ready driver:

https://www.geforce.com/drivers

Více o novém RTX balíčku Metro Exodus/Anthem/Battlefield V:

https://www.nvidia.com/cs-cz/geforce/campaigns/rtx-triple-threat-bundle/

G-SYNC kompatibilní monitory na GeForce.com

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/g-sync-monitors/specs/

Written by:

Published on: 5.3.2019

Filled Under: tiskové zprávy