Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Dívejte se na Youtube videa se svými přáteli z Google+

Jedním kliknutím můžete na Youtube sledovat video se svými přáteli na Google+. Na videa se můžou s vámi dívat v reálném čase pomocí Hangoutu (setkání).

Funguje to následovně: Kliknete na tlačítko Sdílet pod videem na youtube, poté kliknete na „Watch with your friends: Start a Google+ Hangout“. Otevře se vám okno s výzvou, aby jste zadali, koho chcete pozvat do vašeho setkání. Pokračujete v prohlížení s vaším sešlým publikem.

Aby jste se mohli s někým vidět nebo sdílet hudbu, musíte ho mít v chatu. Jakmile vás někdo pozve, nebo vy někoho, ukáže se v chatu toto oznámení. Pokud se chcete vidět s daným člověkem, pokračujte na odkaz.

A takto už vypadá samotný Hangout(setkání). Přehrává se video z Youtube, na levé straně je chat, pod videem tlačítko mluvit když nechcete mít zapnutý mikrofon pořád. A plno dalších vychytávek.

 

 

Written by:

Published on: 19.8.2011

Filled Under: Hlavní strana, novinky