Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

iPhone 5 koncept budoucnosti

Čím jsme blíž uvedení verze iPhone 5, tím vidíme stále více a více konceptů o tom, jak by nové zařízení mohlo vypadat. Za zmínku stojí především jeden návrh ze San Francisca.

Video ukazuje přednosti super tenkého designu iPhonu 5, většího displaye a další funkce jako například laserovou klávesnici, která vám umožní psát podobně jako na počítači a dále holografický display.

Přestože ani jedna z těchto funkcí se pravděpodobně neobjeví v nejbližší době, jsou tyto návrhy alespoň inspirativní a ukazují budoucnost, jak by se mohly nové mobilní telefony vyvíjet. Mě osobně by se takový telefon moc líbil a doufám, že v budoucnu se něco takového objeví.

Můžete sledovat Rozšířené části na každém z dalších funkcí, včetně níže uvedenéholografické displeje, klávesnice a laserové tenčí profil.

Rozkouskovaná videa:
Ultra tenký:

Laserová klávesnice:

Holografický display:

Written by:

Published on: 25.8.2011

Filled Under: Hlavní strana, mobil, novinky

, ,