Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Předobjednávky na iPhone 5 ?

Myslíte si, že žertuji? Pokud ano, tak jste na velkém omylu. Jeden z největších internetových e-shopů Mironet totiž přišel právě s touto nabídkou. Největším vtipem ale je, že vlastně vůbec nevíte co si kupujete. Až na cenu, která činí 21 999,-. Nikdo zatím neví, jak bude iPhone 5 vypadat, nikdo neví jaké bude mít parametry, dokonce ani nikdo neví, jestli vůbec nějaký iPhone 5 bude. Byla by to sice hloupost nevydat další model tohoto výborně se prodávajícího mobilu, ale člověk nikdy neví…

Celá tato akce je ještě navíc skvěle marketingově zpracovaná vezmeme-li v potaz, že pokud se zaregistrujete na Mironetu a předobjednáte si iPhone 5 nejpozději týden před vydáním, budete zařazeni do soutěže, ve které se vylosují 3 šťastlivci, kteří získají iPhone 5 zdarma.

Na konec je ale nutno dodat, že objednávka není nijak závazná, dá se kdykoliv zrušit a Mironet vás stejně ještě bude kontaktovat zda máte o produkt opravdu zájem.

Odkaz na předobjednávku iPhone 5: http://www.mironet.cz/apple-iphone-5-iphone5-predobjednavky+dp157708/

Spekulace o možném vzhledu iPhone5

 

Written by:

Published on: 17.9.2011

Filled Under: Hlavní strana, novinky