Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Google+ stránka na váš web (Google Badge)

Pokud máte vytvořenou stránku na Google+, určitě ji chcete propagovat i na vašem webu. K tomu slouží kromě tlačítka +1 nyní i nové stylové „odznaky“. Přidat si Vaši stránku do kruhů pak nebude problém ani přímo z webu. Na výběr máte z pěti předem navolených možností.

1. Normal badge

2. Small badge

3. Small icon

4. Medium icon

 

5. Large icon

Jak si přidat na stránku nějaký tento „odznak“?

1. Přejděte na stránku: https://developers.google.com/+/plugins/badge/preview a do prvního políčka (link to this Google+ page:) zvolte odkaz na Vaši Google+ stránku. U nás je to například: https://plus.google.com/107402398650124256449
2. Vyberte si velikost ikonky, popřípadě „odznaku“.
3. V možnosti Customize name můžete zvolit nějaký nadpis, který bude vedle ikonky. Defaultně je nastaveno „Najdete nás na“, pokud vám to vyhovuje, tak nic nevyplňujte.
4. Vložte kódy na Vaši webovou stránku.
  1. To co je pod “ <!– Place this tag in the <head> of your document–> “ vložte do hlavičky
  2. To co je pod tímto kódem: “ <!– Place this tag where you want the badge to render–> “  vložte tam, kam chcete, aby se zobrazila vaše ikonka / odznak.
Uložte a je hotovo. Takto to vypadá na našem webu PCDAYS.

Written by:

Published on: 10.11.2011

Filled Under: Hlavní strana, návody, novinky, sociální sítě