Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Minecraft na Android

Minecraft na Android, neboli také Minecraft PE (Pocket Edition) je hra na mobilní telefony, kde si můžete postavit svět podle vás. Můžete kopat stovky metrů pod zem a dokopat se až k lávě, nebo naopak stavět budovy, hory až k mrakům. Na rozdíl od počítačové verze vás tady nečeká žádné zabíjení příšer, žádné sbírání surovin. Nemění se dokonce ani den a noc. Jednoduše jen kopete, stavíte, sázíte a tak můžete realizovat své představy, nápady, …


Na výběr máte z 36 různých kousků pomyslné „stavebnice“.  Od hlíny, kamení, přes sklo až po květiny a bambusy. Minecraft můžete hrát i po síti. Samozřejmostí je ukládání světů jak v singleplayeru, tak v multiplayeru nikdy už se vám tedy nestane, že budete hrát, vybije se vám mobil a celá vaše, často i hodinová činnost, přijde vniveč. Hra jsem zkoušel na HTC Sensation. Tam funguje plynule, bez sekání, padání…  V Android marketu se cena pohybuje okolo 130 korun, nicméně minulý týden ji bylo možné pořídit za necelé dvě koruny. Google totiž slavil 10 miliard stažení aplikací z marketu a nabídl tak 10 aplikací za symbolických 10 centů.


Written by:

Published on: 12.12.2011

Filled Under: Hlavní strana, mobil, recenze