Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Sony Ericsson získal čtyři ocenění na prestižní soutěži iF design awards

Společnost Sony Ericsson obdržela čtyři ocenění v rámci prestižní soutěže iF product design awards v kategorii telekomunikace za rok 2012. Xperia™ active získala nejvyšší ocenění, tzv. zlatou cenu. V konečném rozhodnutí poroty o udělení cen rozhodovala kvalita designu a provedení, volba materiálu, vliv na životní prostředí a funkčnost. Slavnostní předávání těchto cen proběhlo 9. února v Mnichově.

„Smartphone Xperia™ active splňuje naši představu nabídnout telefon pro aktivní životní styl s výjimečným designem a užitečnými funkcemi,“ uvedla Jeana Kimbré, ředitelka kreativního designu produktů Sony Ericsson. „Design byl pro nás vždy základem pro rozvoj dalších inovací a do budoucna je naším cílem v tomto duchu nadále pokračovat s novým ikonickým designem, který byl představen v rámci našeho portfolia pro rok 2012.“

Speciální zlaté ocenění uděleno chytrému telefonu XperiaTM active

Zlatou cenu v soutěži iF product design awards získává nejlepší design produktů v oblasti telekomunikací. Model XperiaTM active se vyznačuje kvalitním dotykovým displejem odolným proti poškrábání, který lze ovládat i mokrými prsty a využívá technologie pro kvalitní zobrazení i za jasného slunce.

„Rádi bychom pogratulovali společnosti Sony Ericsson za získání prvního zlatého ocenění v rámci předávání našich cen. XperiaTM active je velmi praktický smartphone s opravdu elegantním designem. Především pro příznivce sportu je tento model určitě jasnou volbou a to nejenom s ohledem na odolnost proti vodě i prachu, díky níž je telefon výjimečný. Najdeme v něm ideální souhru funkčnosti a elegance,“ řekl Ralph Wiegmann, výkonný ředitel iF International Forum Design GmbH v Hannoveru.

Sony Ericsson vybíral pro XperiaTM active materiály, které by zaujaly nejenom po stránce estetické, ale zároveň byly odolné, funkční a byly vyrobeny z dlouhodobě udržitelných zdrojů. Telefon je ohraničen kovovým rámem, který ochraňuje displej a zároveň podtrhuje praktický, avšak elegantní design telefonu.

Přehled dalších oceněných telefonů za jedinečný design
Designerské ocenění iF awards obdržely také telefony XperiaTM rayXperiaTM mini pro a Mix WalkmanTM. Dosažené ceny dokládají, že se Sony Ericsson daří naplňovat záměr vyrábět telefony s výjimečným designem a neméně kvalitními funkcemi napříč celým portfoliem produktů.

  • XperiaTM rayje elegantní tenký model, který snadno padne do ruky. Kovový rám dodává telefonu prémiový vzhled a pohodlné ovládání.
  • Mix WalkmanTM s vyměnitelnými páskami umožňuje přizpůsobit si telefon podle vlastního vkusu. Dotykový displej společně s propracovanými křivkami zadního krytu dodávají telefonu nezaměnitelný vzhled.
  • XperiaTM mini pros QWERTY klávesnicí pro rychlé psaní nabízí dokonalé spojení barevných odstínů a reflexního kovu, které podtrhuje stylový a energický vzhled telefonu.

Prestižní ocenění iF product design awards je mezinárodně uznávaným titulem pro vítězný design a zároveň symbolem dosažení vynikajících výsledků v oblasti designu.

Pro více informací o produktech a aktivitách společnosti Sony Ericsson navštivte:

http://www.sonyericsson.com/cws/corporate/press/pressreleases/latestnews

http://blogs.sonyericsson.com/products

Pro lokální informace z České republiky sledujte:

http://www.facebook.com/SonyEricssonCzechRepublic

http://twitter.com/#!/sonyericssonCZ

http://www.youtube.com/sonyericssonczechrep

http://www.sonyericsson.com/challenge-xperia/php/cz_cs/start.php
Sony Ericsson

Sony Ericsson je společným podnikem společností Sony Corporation („Sony“) a Telefonaktiebolaget LM Ericsson („Ericsson“). Každá z firem vlastní padesátiprocentní podíl. V říjnu 2011 bylo zveřejněno prohlášení, že Sony odkoupí podíl Ericssonu, a Sony Ericsson se tak stane výhradním vlastnictvím Sony. K uzavření transakce, která bude podrobena potřebným regulačním opatřením, dojde pravděpodobně v průběhu února 2012. Během let dokázala společnost Sony Ericsson spojit nejvyspělejší komunikační technologie s prvotřídní zábavou, a vytvořit tak řadu Xperia, ‘nejzábavnější chytré telefony’ v mobilním průmyslu. Sony Ericsson má centrálu v Londýně a operuje na všech důležitých trzích po celém světě. Má výrobní kapacity v Číně a oddělení výzkumu a vývoje v Číně, Japonsku, Švédsku a v kalifornském Silicon Valley. Pro více informací navštivte prosím www.sonyericsson.cz.


Written by:

Published on: 17.2.2012

Filled Under: tiskové zprávy