Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Wester Digital nabídne zvýšenou kapacitu, nebo dvojité jištěné zálohování

Western Digital (NYSE: WDC), firma s vedoucím postavením na trhu řešení pro externí ukládání dat, dnes představila My Book Live Duo, úložiště typu osobního cloudu, které kombinuje benefity sdíleného úložiště a vzdáleného přístupu s dvojitě jištěným zálohováním, případně zvýšenou kapacitu dvoudiskového RAID systému.

Dvojitě jištěné zálohování
Úložiště My Book Live Duo je kompatibilní s operačními systémy Mac® a PC a při nastavení RAID1 neustále vytváří druhou kopii zálohy všech vašich dat v realném čase.Polovina kapacity úložiště je vyčleněna pro ukládání dat a polovina je vyčleněna pro druhou kopii. I v případě nepravděpodobné události, že disk selže, data jsou ochráněna, neboť jsou duplikována na druhém disku. Pro automatické zálohování v systému Windows®   lze využít zálohovací software WD SmartWare®   pro platformu Mac lze plně využít pro ochranu dat zálohovací software Apple® Time Machine®

Maximální výkon a ukládací kapacita
Jiný typ nastavení umožňuje systém se dvěma disky sloučit do jednoho, který se chová jako jeden velký disk pro dosažení maximální kapacity. Výkon, který je vyžadován dnešními náročnými aplikacemi, zajišťuje vestavěný procesor 800 MHz. My Book Live Duo je konstruován s využitím nejnovějších poznatků v oblasti technologie Ethernet a dosahuje rychlost čtení nejlepší ve své třídě, rychlejší než tradiční USB 2.0.
My Book Live Duo je nyní dostupné v kapacitě 4 a 6 TB.

Osobní cloud WD 
My Book Live Duo, jako součást produktové řady WD My Book Live™ pro úložiště typu osobní cloud, připojený do domácí sítě vytváří sdílené úložiště, ke kterému je přístup jak doma, tak kdekoli na světe pomocí bezpečného vzdáleného přístupu. Vzdálený přístup k diskům My Book Live a My Book Live Duo je možný z kteréhokoli počítače PC prostřednictvím webového rozhraní  www.WD2go.com. Aplikace  WD mobile apps umožňuje přístup k datům z mobilních zařízení  iPad®, iPhone®, iPod touch® či chytrých telefonů a tabletů se systémem Android™.

Hub pro domácí zábavu
My Book Live Duo navíc umožňuje načítat videa, fotografie a hudbu do jakéhokoli multimediálního přehrávače DLNA™, jako je např. WD TV® Live™, přehrávač Blu-ray Disc™, PlayStation® 3, nebo Xbox® 360s či chytré televize. Uživatelé mohou také přehrávat videa, hudbu či fotografie přímo z WD My Book Live Duo na přenosných zařízeních jako jsou tablety či chytré telefony prostřednictvím aplikace WD 2go™.

“My Book Live Duo je opravdu ideálním řešením typu vše-v-jednom. Zajišťuje datové úložiště, archivaci a řešení domácí zábavy pro dnešního ultrapropojeného spotřebitele, “ vysvětluje Chris Bull, ředitel marketingu WD pro produkty do domácích sítí. “Možnost spotřebitelů bezpečně ukládat veškerá svá data a digitání obsah s možností tato data sdílet a přistupovat k nim kdekoli na světě prostřednictvím tabletů, chytrých telefonů či jakéhokoli počítače poskytuje jedinečný  a přínosný zážitek pro každého, kdo si chce užít svůj digitální svět a chce jej i chránit.“

Kompatibilita 
My Book Live Duo je kompatibilní s Windows XP, Windows Vista®, Windows 7, Mac OS® X Leopard®, Snow Leopard®, či Lion™, a také se zařízeními s protokolem DLNA/UPnP®.

Cena a dostupnost
My Book Live Duo úložiště typu osobní cloud  je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců za doporučenou cenu: 4 TB EUR 519,- a 6 TB EUR 629,-

Written by:

Published on: 17.2.2012

Filled Under: tiskové zprávy