Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Kdyby Microsoft vyráběl auta..

 1. Při každém přemalování čar na silnici byste si museli koupit nové auto.
 2. Čas od casu by vám motor za jízdy bez příčiny chcípnul a museli byste ho znovu nastartovat. Z jakéhosi podivného důvodu byste se s tím smířili, nastartovali a jeli dál.
 3. Občas by vám při určitém manévru chcípnul motor, nešel nastartovat a museli byste motor znovu instalovat. Z jakéhosi podivného důvodu byste se i s tím smířili.
 4. V autě by mohla jet vždy jen jedna osoba, pokud byste si nekoupili „Auto 95“ nebo „Auto NT“. V tom případe byste si však museli přikoupit další sedadla.
 5. Macintosh by vyráběl auto na sluneční pohon, které by bylo dvakrát spolehlivějši, pětkrát rychlejší a dvakrát snaze by se řídilo. Jezdilo by však jenom na pěti procentech silnic.
 6. Majitele aut Macintosh by do svých aut kupovali drahé upgrady na Microsoft, po nichž by jejich auta jezdila mnohem pomaleji.
 7. Kontrolky oleje, zapalovaní, benzínu a dobíjeni by byly nahrazeny jedinou kontrolkou „Obecná chyba auta“ (General Car Fault).
 8. Všichni by vzrušeně mluvili o „novinkách“ v autech Microsoft a úplně by zapomněli, že ostatní auta už je používají spoustu let.
 9. Všichni bychom museli přejit na benzin a ostatní provozní kapaliny Microsoft. Jejich balení by bylo skvěle.
 10. Nova sedadla by vyžadovala, abychom měli všichni stejně velké zadky.
 11. Airbag by se nafoukl teprve po zodpovězení dotazu „Are you sure?“.
 12. V případě havárie byste neměli ani ponětí, co se stalo.
 13. Microsoft by nevyráběl motory, ale utvořil se svými dodavateli motoru kartel. Poslední motor by mel 16 válců, mnohabodové vstřikovaní paliva a 4 turbodmychadla, používal by vsak rozvod SV, aby byl kompatibilní s díly z Fordu model T.
 14. Existoval by „Motor Pro“ s většími turbodmychadly; ten by byl na většině silnic pomalejší.
 15. Auta Microsoft by byla vybavena speciálním autorádiem s přehrávačem kazet, na němž byste mohli chytnout pouze stanici Microsoft FM a přehrávat kazety Microsoft. Pokud byste si ovsem nekoupili upgrade na používání jiných norem.
 16. Microsoft by byl tak uspěny, že i kdyby mu nepatřily žádné silnice, všichni výrobci silnic by dávali auto Microsoft zdarma, dokonce i IBM!
 17. Kdybyste porad jezdili ve starších modelech aut (např. CarDOS 6.22/CarWin 3.11), všichni by vás povazovali za staromódní – jezdili byste však rychleji a dostali se na vice silnic.
 18. Kdybyste si nemohli dovolit nové auto, půjčili byste si je od souseda a zkopírovali.
 19. Po koupi auta byste museli par dni předělávat zapalováni – teprve pak by začalo fungovat.
 20. Pokud byste chtěli jezdit na dálnici ve více pruzích, museli byste si koupit upgrade.

Written by:

Published on: 22.3.2012

Filled Under: IT Vtípky