Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Nový multimediální tablet Fujitsu STYLISTIC M532…

Nový multimediální tablet Fujitsu STYLISTIC M532 Android spojuje práci a zábavu

Praha, February 27, 2012
Fakta:

 • Společnost Fujitsu představuje multimediální tablet STYLISTIC M532 Android
 • Jedná se o ideální řešení pro nastupující trend práce na vlastních zařízeních (BYOD)
 • Spojuje bohaté možnosti a vysokou úroveň zabezpečení
 • Elegantní vzhled, špičkový výkon v porovnání s jinými tablety

Společnost Fujitsu dnes představila multimediální tablet STYLISTIC M532 Android, ideální mobilní zařízení pro profesionály, kteří chtějí spojit práci a zábavu. Tento všestranný tablet je ideální volbou pro pracovníky, kteří tráví většinu pracovní doby mimo kancelář:

 • Je vhodný pro pracovníky, kteří používají při práci vlastní zařízení – tzv. „BYOD“ (Bring Your Own Devices), které po práci využívají i k zábavě.
 • Spojuje vysokou úroveň použitelnosti a zabezpečení mobilních zařízení, kterou podniky vyžadují.
 • Nabízí elegantní vzhled a špičkový výkon nutný pro profesionální nasazení.

Tablet STYLISTIC M532 představuje stylové řešení, kterým společnost Fujitsu reaguje na nastupující trend vlastních zařízení (BYOD) a na obavy ředitelů pro informační technologie týkající se bezpečnosti mobilních zařízení. Tablet STYLISTIC M532 pomáhá chránit podnikové sítě před úniky dat na neautorizovaná zařízení, a to jak při práci v podnikové síti, tak prostřednictvím vzdáleného přístupu.
Podporujeme mobilitu podniků

Nový tablet Fujitsu STYLISTIC M532 poskytuje firemním uživatelům rychlý, snadný a téměř okamžitý mobilní přístup k obchodním informacím. Tento snadno přenosný tablet je velmi univerzální, takže uživatelům v různých prostředích (například na cestách nebo na pracovišti u zákazníka) přibližuje potřebné informace doslova na dosah a umožňuje zapisování poznámek nebo synchronizaci kalendářů a úkolů během schůzek.
Multimediální tablet STYLISTIC vydrží pracovat na baterie celý den a je tak ideálním společníkem od rána do večera.

 • Při práci poskytuje rychlý, snadný a bezpečný přístup do podnikové sítě a k obchodním informacím.
 • Ve volném čase pak lze tablet STYLISTIC stejně snadno použít k zábavě.
 • Tento tablet spojuje bohaté multimediální možnosti se špičkovou výbavou, jako je obrazovka Gorilla Glass nebo velmi rychlý čtyřjádrový procesor.

Maximální produktivita na cestách

Multimediální tablet Fujitsu STYLISTIC je ideálním klientským zařízením pro vytížené profesionální pracovníky:

 • Přístup k systémům VDI (Virtual Desktop Infrastructure) zajišťuje maximální produktivitu kdekoli a kdykoli.
 • Umožňuje bezpečný přístup k podnikovým aplikacím a důvěrným datům, aniž byste museli mít obavu z neoprávněného úniku informací.
 • Podnikové softwarové aplikace, včetně prohlížeče dokumentů Office, jsou předinstalovány a připraveny k použití.
 • Své obchodní kontakty budete mít vždy po ruce díky úplné synchronizaci se servery Microsoft Exchange a globálním adresářům.
 • Nativně podporuje prostředí Citrix, VMware a Microsoft Virtual Desktop Infrastructure.

S váhou pouhých 560 gramů a díky řadě funkcí je multimediální tablet STYLISTIC M532 skvělým společníkem. Disponuje integrovaným rozhraním 3G/UMTS, snadnou navigací díky vestavěnému modulu GPS, kapacitní obrazovku s podporou více dotyků nebo předním i zadním fotoaparátem umožňujícím pořizování působivých videozáznamů. Nejnovější verze operačního systému Android 4.0 podtrhuje jednoduchost použití tabletu, podporuje bezproblémové zpracování více úloh současně a umožňuje uživatelům přizpůsobit vzhled a chování jejich zařízení.

Ideální společník pro volný čas

Po skončení práce se tablet Fujitsu STYLISTIC stane ideálním společníkem pro volný čas, který poskytuje:

 • Bohaté multimediální možnosti a přístup ke stovkám tisíc aplikací a užitečných doplňků pro systém Android.
 • Vysoký výkon, který přináší nevšední zážitky, ať už se jedná o přehrávání streamovaného videa, sdílení novinek na Facebooku nebo brouzdání po internetu.
 • Podporu technologie DLNA, se kterou lze obraz z tabletu STYLISTIC M532 snadno zobrazit na ploché televizi nebo projektoru.

Dieter Heiss, vedoucí oddělení systémů pro pracoviště, Fujitsu Technology Solutions:
„Při výběru tabletu již profesionální uživatelé nemusí dělat kompromisy ani používat dvě různá zařízení – jedno pro práci a druhé pro zábavu. Fujitsu STYLISTIC M532 je první tablet, který spojuje to nejlepší z obou světů. Při práci se jedná o bezpečné, vysoce mobilní zařízení, které rozšiřuje podnikovou síť. Ve volném čase jej pak lze využít jako ideálního multimediálního společníka.“ Tento první multimediální tablet společnosti Fujitsu se systémem Android určený pro práci i soukromé použití by měl být na českém a slovenském trhu k objednání od 1. března 2012. Cena by se měla pohybovat od 549 EUR v závislosti na zemi.
Více informací najdete na: www.fujitsu.com/fts/stylistic-m
Fotografie tabletu Stylistic M532 najdete na:
http://mediaportal.ts.fujitsu.com/pages/search.php?search=stylistic+m532&resetrestypes=1&x=8&y=10

Written by:

Published on: 2.3.2012

Filled Under: tiskové zprávy