Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Vyšel Facebook messenger pro Windows

Po dlouhém očekávání vyšel oficiální klient z dílen Facebooku. Tento program se na zemský povrch dostal již koncem minulého roku, ale jednalo se pouze o testovací verzi, která se nikdy neměla dostat mezi normální uživatele.

Nový Facebook Messenger je dostupný ke stažení ze stránek Facebooku. Mezi hlavní výhody patří to, že  pro jeho běh (jak to bývá u messengerů zvykem) nemusíte mít otevřený webový prohlížeč – ušetříte tudíž celkem dost paměti.

Program má jednoduché ovládání plně lokalizované do českého jazyka a dokáže sledovat téměř vše, co je potřeba – zda si vás chce, někdo přidat do přátel, upozornění ale především zprávy.

Pokud jste „facebookový závislák“ a nechcete jen nějakou aplikaci, chcete i plnohodnotný prohlížeč, doporučujeme vyzkoušet prohlížeč RockMelt.

Written by:

Published on: 9.3.2012

Filled Under: Hlavní strana, novinky, sociální sítě