Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Jak získat starý Facebook profil

Když jsme vám v září minulého roku přinesli informaci, že Facebook změní profily na tzv. Timeline, vyvolalo to ohlas nadšení a lidé chtěli na svých profilech Timeline co nejdříve. Přišli jsme s návodem, jak Timeline získat a také vám nyní prozradíme, jak o Timeline přijít.

Vše začne na stránkách http://www.timelineremove.com/, kde si stáhněte doplněk pro váš prohlížeč. Dostupné jsou verze pro Firefox, Chrome, Internet Explorer a připravuje se také verze pro Safari. Po stažení a nainstalování již stačí váš prohlížeč restartovat a po najetí na profil Facebooku je již bez Timeline.

Samozřejmě takovýchto doplňků je více a některé jsou i sofistikovanějšího charakteru. Např. F.B. Purity, pomocí kterého můžete vlastně úplně odstranit téměř veškerý odpad na Facebooku u vás v prohlížeči.

Pro vypnutí Timeline (pokud používáte Chrome) vám potom stačí přejet do pravého horního rohu prohlížeče a vyhledat si modrou ikonku „TL“ podobnou té na obrázku a kliknout na ni. (Upozornění: Ikonka se zobrazí pouze pokud jste na stránce Facebooku). A to je vše…

Bohužel se ale jedná pouze o místní změny, vaši přátelé uvidí váš profil s Timeline (těm doporučte tento článek, aby měli také svůj Facebook bez Timeline).

Written by:

Published on: 22.4.2012

Filled Under: Hlavní strana, návody, novinky, sociální sítě