Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Integrace vShield v Symantec Endpoint Protection 12 zvyšuje efektivitu bezpečnosti

MOUNTAIN VIEW, Calif. – 14. února 2013 – Symantec přináší nové funkce, které  rozšiřují ochranu virtuálních prostředí, zvyšují efektivitu bezpečnosti, zlepšují řízení a rozšiřují řešení o podporu dalších platforem.

 

Symantec Endpoint Protection 12 nyní umožňuje bezproblémovou ochranu prostředí VMware prostřednictvím integrace s VMware Endpoint vShield. Díky této integraci přebírá Symantec Endpoint Protection 12 zpracování  antivirových a antimalwarových agentů do vyhrazeného zabezpečeného virtuálního zařízení, které zjednodušuje nasazení a monitorování v prostředí VMware. V souhrnu lze říci, že Symantec Endpoint Protection 12 s VMware Endpoint vShield zlepší poměry konsolidace  a zabrání přetížení systémů antivirovou ochranou. (Read more about some recent third-party tests in VDI (Přečtěte si výsledky některých testů třetích stran ve VDI). Díky robustnímu zabezpečení a výbornému výkonu mohou organizace zvýšit podíl virtualizace svých kritických systémů a urychlit přechod ke cloud computingu.

 

VMware vShield Endpoint poskytuje ochranu proti malwaru s další vrstvou  hloubkové ochrany, bez agenta, přímo z VMware cloudové infrastruktury. To může celkově zlepšit bezpečnost a dodržování pravidel pro rostoucí počet virtuálních strojů nasazených bez bezpečnostních agentů, tzn.  nasazení pro testování nebo vývoj, případně  privátní cloudy.

 

„Virtualizace a cloud computing  hrají v IT stále důležitější roli, vidíme rostoucí potřebu bezpečnostního řešení, které ochrání virtuální infrastrukturu “, říká Parag Patel, viceprezident pro Global Strategic Alliance ve společnosti VMware. „Se Symantecem  spolupracujeme velmi úzce,  protoVMware vShiled Endpoint a Symantec Endpoint Protection 12 budou společně dobře fungovat.  Naši zákazníci hledají bezpečnostní řešení, které zahrnuje virtualizaci business critical aplikací a urychlí tak přechod do cloudu.“

 

Kromě zvýšené podpory virtualizace přináší Symantec zlepšení technnologie SONAR (technologie hodnocení chování) s cílem zvýšit ochranu před hrozbami nultého dne. Dříve SONAR monitoroval přibližně 400 vzorců neobvyklého chování, nyní se počet monitorovaných vzorců chování zvýšil na 1400. Tato pokročilá technologie poskytuje lepší ochranu před rapidně se zvyšujícím počtem rychle se měnících hrozeb využívajících hrozeb nultého dne,  infekcí z návštěv škodlivých webových stránek a cílenému malwaru.

 

Symantec Endpoint Protection 12  má jednodušší nasazení, správu a aktualizace. IT administrátoři mohou automaticky odstranit stávající bezpečnostní software a poté použít průvodce klientů pro bezproblémovou implementaci.

 

Symantec Endpoint Protection 12 obsahuje také podporu pro platformy Windows 8, Windows Server 2012 a OS X Mountain Lion.

 

Všichni stávající zákazníci Symantec Endpoint Protection s platnou podporou mají nárok na upgrade na tuto verzi zdarma.

 

O společnosti Symantec
Společnost Symantec zaujímá světové prvenství v poskytování řešení zabezpečení, úložišť a správy systémů, která pomáhají jednotlivým zákazníkům i organizacím zabezpečit a spravovat informace. Software a služby chrání komplexněji a efektivněji před více riziky a ve více místech a poskytují jistotu při užívání a ukládání informací. Společnost Symantec má ředitelství ve městě Mountain View v Kalifornii a pobočky ve více než 40 zemích. Další informace jsou k dispozici na adrese www.symantec.com.

Written by:

Published on: 29.7.2013

Filled Under: tiskové zprávy