Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

WordPress plugin – Similar sites menu

Jako svůj první plugin pro WordPress jsem se rozhodl udělat „miniaplikaci“, která přidá na samý počátek stránky pruh s menu. To můžete použít třeba ke snadnému prolinkování stránek „ze stejné stáje“ – subdomény, nebo ostatní vaše odkazy. Samozřejmě využití je víc a záleží jen na vás co s tím nakonec uděláte.

menu1

Postup nastavení je snadný… Aktivujete si plugin, vytvoříte si v záložce Vzhled -> Menu nové menu a přiřadíte ho v Umístění v šabloně k „Similar sites menu“. Uložíte a to je vše… všechny další odkazy atd už přidáváte pouze do tohoto menu. U každého odkazu si nastavíte adresu, text – který se bude zobrazovat a titulek – zase dobré pro SEO.

Více nastavení
– je prováděno pod záložkou Nastavení -> Similar sites menu. Můžete si zde nastavit, jestli se má odkaz otevírat do nového okna, barvu pozadí odkazu, pruhu, barvu textu po najetí na odkaz, šířku panelu s odkazy a spousty dalších možností.

menu2

 

Se stahováním prosím ještě počkejte, než se plugin neobjeví v archívu na oficiální stránce wordpress.org. Budete tak mít zajištěné aktualizace. Pokud jej však chcete vyzkoušet už teď, budu jedině rád.

Ke stažení / download:

http://wordpress.org/plugins/similar-sites-menu/

Verze:

1.1 similar-sites-menu.1.1
1.0 similar_sites_menu

 

Plugin používají

Written by:

Published on: 10.7.2013

Filled Under: Hlavní strana, Vývoj webu, Wordpress

, ,