Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Zkušenosti s nákupem přes eBay – klávesnice

Jsou prázdniny, nuda a mně se pokazila klávesnice na noťasu – nechtěla psát háčky, závorky, lomítka atd… Což je pro programátora, kodéra a obecně kohokoliv kdo potřebuje s počítačem pracovat docela problém. V Česku by nová vyšla asi na 800 a tak se mi v hlavě začal rodit ďábelský plán. V poslední době jsem začal z eBaye nakupovat filtry na foťák a další podobné malé kravinky.  Vždycky vše dorazilo v pořádku. Klávesku jsem si teda našel, objednal a čekal. Za 280 Kč, no neberte to! Z Hong Kongu přišla celkem rychle, asi za 10 dní.

2013-07-02 17_54_41-00010.MTS - Multimediální přehrávač VLC

Všechno bylo v pořádku, dal jsem se tedy do montáže. Nebýt chytrých výmyslů Aceru, vše by proběhlo během pár minut. Díky nim však celý proces zabral asi hodinu, protože bylo potřeba celý noťas rozebrat – jelikož se ke klávesnic ze shora nedostanete… Podrobný návod sem rozepisovat nebudu, protože zrovna u tohohle modelu bych to ani „domácím kutilům“ nedoporučoval zkoušet. – Jedná se o Acer TimelineX 3830TG. Nějaké fotky z rozebírání noťasu sem ale přeci jen dám. :-)

Written by:

Published on: 2.7.2013

Filled Under: Hlavní strana, Osobní blog