Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Lenovo IdeaPad S210 touch – společník do školy i na cesty

Společnost Lenovo představuje dotykový mini-notebook IdeaPad S210 touch

Praha, 1. srpna 2013 – Společnost Lenovo představuje nový přírůstek ve své nabídce ultrapřenosných notebooků – IdeaPad S210 touch. Mini-notebook je šikovným společníkem zejména na cesty, ale postará se o dostatek zábavy i v pohodlí domova. Pyšní se atraktivním vzhledem v bílém nebo černém provedení a nabízí řadu užitečných funkcí, které usnadňují práci na počítači. Jednou z jeho hlavních předností je dotykové ovládání pomocí až deseti prstů najednou.

„Dotykový mini-notebook IdeaPad S210 touch svým elegantním designem ve dvou různých barevných provedeních určitě upoutá pozornost mužů i žen. Je velmi lehký a tenký, takže představuje ideální volbu pro všechny, kteří tráví hodně času na cestách,“ uvádí Pavel Janich, produktový manažer produktů Idea společnosti Lenovo. „Zároveň zaujme studenty a školáky různého věku, kteří požadují výkonný, stylový a cenově dostupný notebook, který by mohli využít při studiu,“ dodává Pavel Janich.

Nový Lenovo IdeaPad S210 touch je poháněný až třetí generací procesorů Intel® Core™, které společně s operační pamětí až 8 GB DDR3L zajišťují jeho dostatečně vysoký výkon. Uživatelé mají k dispozici kapacitu pevného disku o velikosti až 1 TB volitelně v kombinaci s 16 GB SSD nebo 500 GB SSHD s integrovanými 8 GB NAND flash.

Širokoúhlý 11,6palcový displej notebooku s HD rozlišením umožňuje dotykové ovládání, pro které je přizpůsobené uživatelské rozhraní Windows 8. Uživatelé mohou jednoduše procházet webové stránky nebo prohlížet obrázky pomocí intuitivních gest vedených po obrazovce. Vedle toho klávesnice AccuType se zaoblenými klávesami zajišťuje pohodlné a přesné psaní bez zbytečných překlepů. Uživatele, kteří s sebou nechtějí nosit zbytečné kilogramy navíc, určitě potěší jeho kompaktní rozměry. IdeaPad S210 touch je tenký pouhých 22,3 mm a váží jen 1,4 kg, takže se bez problému vejde i do kabelky.

S vestavěnými stereo reproduktory Dolby® Advanced Audio™ umožňuje IdeaPad S210 touch přehrání oblíbené hudby nebo filmů se zvukem bez zkreslení, přičemž hlasitost zvuku je možné předem nastavit v preferované úrovni pro ještě lepší zážitek z poslechu. Pro jednoduché připojení k televizi nebo jiné obrazovce je notebook vybaven HDMI portem.

K zajímavým funkcím, které notebook nabízí, patří například systém Energy Management, který prodlužuje dobu mezi dvěma nabitími a současně chrání životnost baterie. Lenovo Cloud Storage umožňuje uživatelům sdílet dokumenty, obrázky a další data s přáteli kdykoliv a kdekoliv. Pro snadné zálohování a obnovu dat je určen záchranný systém OneKey Recovery.
Cena a dostupnost

Lenovo IdeaPad S210 touch bude u nás dostupný v průběhu srpna za cenu začínající na 9 999 Kč s DPH.
Pro nejnovější informace sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/LenovoCZ nebo na Facebooku:www.facebook.com/lenovocz.

O společnosti Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 34 miliard USD, je největší výrobce počítačů na světě a lídr v PC Plus éře, který poskytuje uživatelům ve více než 160 zemích špičkové produkty a služby postavené na moderních technologiích. Lenovo patří celosvětově k lídrům v oboru, a to díky zaměření na výzkum, vývoj, inovace a kvalitu. Uživatelům nabízí kvalitní služby a produkty s bezpečnostními nástroji a uživatelsky přívětivými technologiemi. Vedle etablované řady business notebooků ThinkPad rozšířilo Lenovo své portfolio také o řadu IdeaPad, určenou převážně domácím uživatelům. Tyto notebooky nabízí špičkové technologie ruku v ruce s čistými liniemi, lehkostí a moderním designem. Lenovo má ve své nabídce i All-in-One počítače ThinkCentre a IdeaCentre, pracovní stanice, servery a řadu dalších počítačových doplňků. Hlavní výzkumná centra společnosti Lenovo se nachází v japonském Yamatu, čínském Pekingu, Šanghaji a Šenzenu a v americkém Raleighu. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.

Written by:

Published on: 19.8.2013

Filled Under: tiskové zprávy