Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Unikátní nástroje pro úsporu nákladů v ceně! Xerox WorkCentre 7225

Praha, 10.6.2013 – Společnost Xerox představila barevné multifunkční tiskové řešení (MFP) Xerox WorkCentre 7220/7225, využívající novou platformu Xerox ConnectKey. Nové barevné multifunkční tiskové řešení pro menší společnosti a pracovní týmy přináší jednoduchost, operativnost, snížení nákladů a spolupráci s cloudovými službami i mobilními zařízeními.

 

Bezpečnost především

Nově uvedená řada Xerox WorkCentre 7200 na platformě ConnectKey nabízí integrovanou bezpečnostní ochranu od renomované společnosti McAfee. Tato bezpečnostní vrstva spolupracuje s aplikaci McAfee ePolicy Orchestrator a zajišťuje maximální úroveň zabezpečení před potenciální hrozbou malware. Pomocí technologie „whitelistingu“ jsou potenciálně škodlivé procesy zakázány.

 

Řešení přináší nové možnosti pracovat s privátními a externími IT zařízeními ve firemním prostředí bez bezpečnostních rizik. K ompatibilita s řešením CISCO TrustSec poskytne dokonalou kontrolu nad vaším strojovým parkem. Spotřebu energie lze inteligentně řídit díky unikátní podpoře CISCO PowerWise .

 

Xerox WorkCentre 7220/7225

 

Zařízení Xerox WorkCentre 7220/7225 představuje ideální řešení s kompaktním designem pro malé a střední pracovní skupiny. Jsou přidány nové funkcionality urychlující práci s dokumenty. Jedná se například o tisk z mobilních zařízení, skenování do cloudového úložiště a do předem připravených složek pomocí jediného kliknutí.

 

WorkCentre řady 7200 nabízejí tiskový výkon 20 či 25 stran za minutu dle modelu. Standardem je i výchozí nastavení chytrého oboustranného tisku a funkce Earth Smart snižující environmentální dopady. Unikátní výhodou je možnost uložit nastavení předvoleb tisku podle aplikace, ze které je tisk odesílán. To vše v kombinaci s vysokou tiskovou kvalitou s rozlišením 2400 x 600 dpi.

 

 

Velký barevný dotykový displej poskytuje snadný přístup k často používaným funkcím, jako je například skenování dokumentů do mobilního zařízení, emailu či tvorba prohledavatelného a zabezpečeného PDF. Vzdálený ovládací panel umožňuje pracovníkům IT podpory ovládat zařízení na dálku, pomáhat uživatelům s řešením problémů a současně je školit.

 

Platforma ConnectKey

 

Společnost Xerox představila novou platformu síťových řadičů Connect Key pro multifunkční zařízení již na jaře tohoto roku. Platforma výrazně posouvá hranice zabezpečení tiskového prostředí a otevírá více příležitostí k využití mobilních a externích IT zařízení na pracovišti.

 

„Řešení Connect Key bylo vytvořeno z prostého důvodu. Zjednodušit práci s daty v tiskovém prostředí při zachování maximální úrovně zabezpečení ochrany dat a reagovat tak na moderní požadavky práce s mobilními zařízeními a aplikacemi v cloudu.“ komentuje Dušan Novotný, Product Manager EBG, Xerox ČR.

 

“Nové funkce řešení Xerox Connect Key umožňují bezpečně skenovat a nahrávat dokumenty do datových úložišť v cloudu, zaslat citlivé dokumenty přímo do předem nastaveného workflow či tisknout bezpečně z mobilních zařízení. Xerox jako jeden z prvních reaguje na pracovní potřeby malých i velkých firem a umožňuje svým zákazníkům pracovat efektivněji“, doplňuje produktový manager Dušan Novotný.

 

 

 

Xerox je přední světová společnost působící v oblasti řízení obchodních procesů a správy dokumentů s ročním obratem 22,5 miliardy USD. Široké portfolio technologií a služeb nabízí zákazníkům takovou míru podpory, díky které se mohou plně věnovat svému podnikání. Společnost Xerox dodává špičkové nástroje správy dokumentů a technologie pro produkční tisk, dále pak služby, software a originální spotřební materiál pro marketingovou a obchodní komunikaci i běžný kancelářský tisk.

Prostřednictvím společnosti ACS, která je součástí firmy Xerox od února 2010, nabízí také široký outsourcing obchodních procesů a IT služeb, včetně zpracování dat, řízení lidských zdrojů, podpory procesů v oblasti financí a služeb nebo řízení vztahů se zákazníky, a to jak pro komerční firmy, tak i pro státní správu. 134 tisíc zaměstnanců společnosti Xerox pečuje o zákazníky ve více než 160 zemích světa. Více informací o společnosti Xerox naleznete na www.xerox.cz.

Written by:

Published on: 9.8.2013

Filled Under: tiskové zprávy