Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Timely – stylový budík pro váš Android zdarma

V Google opravdu nezahálí. Uběhly sotva 4 dny z nového roku a už tu máme další akvizici. Tentokrát jde o Bitspin, kteří jsou asi nejvíce známí pro svou aplikaci Timely pracující s časem (budík, hodiny, odpočet). Takových je samozřejmě na trhu spousta a většina telefonů už má nějakou podobnou v základu. Tato se ale pyšní nádherným, minimalistickým designem a neskutečně intuitivním ovládáním.

U budíky se vám automaticky synchronizují mezi všemi vašimi zařízeními. Můžete si nastavit pomalé probouzení (melodie vám začne veeeeelmi potichu hrát třeba už půl hodiny předem abyste se probouzeli v klidu. Z nabídky máte hned několik příjemných vyzvánení a dokonce i několik pohybů které musíte udělat, abyste jej umlčeli.

Po ránu si tak můžete zahrát Matematické puzzle, nakreslit zdaraný vzorek, přetáhnout objekty na správná místa, nebo s tím otravným neřádem prostě jen zatřást.

Timely prostě vypadá úchvatně a funguje jako zázrak, doteď však byla placená. To se dnešním dnem mění a appku si můžete zadarmo stáhnout z Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.bitspin.timely

Zahoďte tedy nehezký, otravný budík a stahujte Timely! 

Written by:

Published on: 4.1.2014

Filled Under: Hlavní strana, vychytávky