Ahoj, vypadá to, že používáte AdBlock... :-)

Usilovně jsme pracovali na zakomponování reklamy, aby nebyla pro čtenáře rušivá. Příjmy z reklam tento web živí, bez nich bychom jej nemohli provozovat. Budeme moc rádi, když to s námi zkusíte a přidáte si nás do výjimek. Děkujeme!

MENU

Lenovo představilo nové levné notebooky pro každého

Praha, 24. dubna 2014 – Společnost Lenovo rozšiřuje své portfolio o dva nové modely – Lenovo G50-70 a Z50-70, které nabízejí řadu pokročilých technologií. Lenovo G50-70 je vhodný nejen pro každodenní činnosti, ale disponuje i dostatečně vysokým výkonem pro využití multimediálních funkcí. Maximální výkon, vynikající Full HD displej a skvělé ozvučení pak charakterizují model Z50-70.

Všestranný Lenovo G50-70

Lenovo G50-70 je všestranný notebook s přitažlivým designem. O vysoký výkon se stará 4. generace procesorů až Intel Core i7 a grafická karta až AMD RadeonR5 M230. Notebook disponuje 15,6palcovým HD displejem s rozlišením 1366×768, integrovanou 720p HD webkamerou a kvalitním stereo ozvučením Dolby Advanced Audio pro dokonalý audiovizuální zážitek. Je vybaven operačním systémem Windows 8.1 a pevným diskem s kapacitou až 1 TB poskytujícím dostatečný prostor pro potřebná data nebo hybridním HDD s integrovaným SSD pro urychlení systému.

Systém Lenovo Energy Management prodlužuje životnost baterie, která vydrží až 4 hodiny na jedno nabití. Pro rychlé přihlášení do systému je u modelu G50-70 možné využít funkci Veri-Face Pro pro rozpoznání obličeje. Konektivitu zajišťují konektory USB 3.0 a 2.0, HDMI výstup a Wi-Fi.

Multimediální Lenovo Z50-70

15,6palcový model Lenovo Z50-70 s operačním systémem Windows 8.1 přináší multimediální zábavu, kterou si uživatelé mohou vychutnat v pohodlí svého domova. Až Full HD displej s rozlišením 1920×1080 a grafická karta až NVIDIA Geforce 840M se postarají o dokonalý zážitek z filmových novinek i náročnějších her. Perfektní ozvučení zajistí stereo Dolby Home Theater. O chod systému se stará procesor až 4. generace IntelCore i7. Nechybí ani velká úložná kapacita až 1TB HDD nebo hybridní SSHD s 8 GB NAND flash. Operační paměť je možné navýšit až na 16GB DDR3.

Z50-70 je vybaven konektory USB 3.0 a 2.0 a HDMI výstupem, o konektivitu se starají Bluetooth 4.0 a Wi-Fi. Stejně jako u modelu Lenovo G50-70 nechybí systém Lenovo Energy Management, který se stará o životnost baterie a maximalizuje dobu mezi dvěma nabitími.

Cena a dostupnost

Notebook Lenovo G50-70 je u nás dostupný za cenu začínající na 7 999 Kč s DPH, Lenovo Z50-70 bude dostupný v květnu za cenu od 13 999 Kč s DPH.

O společnosti Lenovo

Lenovo, společnost s obratem 34 miliard USD, je největší výrobce počítačů na světě a lídr v PC Plus éře, který poskytuje uživatelům ve více než 160 zemích špičkové produkty a služby postavené na moderních technologiích. Lenovo patří celosvětově k lídrům v oboru, a to díky zaměření na výzkum, vývoj, inovace a kvalitu. Uživatelům nabízí kvalitní služby a produkty s bezpečnostními nástroji a uživatelsky přívětivými technologiemi. Vedle etablované řady business notebooků ThinkPad rozšířilo Lenovo své portfolio také o řadu IdeaPad, určenou převážně domácím uživatelům. Tyto notebooky nabízí špičkové technologie ruku v ruce s čistými liniemi, lehkostí a moderním designem. Lenovo má ve své nabídce i All-in-One počítače ThinkCentre a IdeaCentre, pracovní stanice, servery a řadu dalších počítačových doplňků. Hlavní výzkumná centra společnosti Lenovo se nachází v japonském Yamatu, čínském Pekingu, Šanghaji a Šenzenu a v americkém Raleighu. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz.

Previous post:
Next Post:

Written by:

Published on: 25.4.2014

Filled Under: novinky, tiskové zprávy